3C All

3C All
Uygulama Adı 3C All 3C All is the most famous version in the 3C All series of publisher 3c
Yayıncı 3c
Tür Araçlar
Boyut 21.56 MB
Versiyon 2.6.1
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 27, 2022
MOD Bilgisi Kilitler Açık
Android Android Araçlar
4.5 ( 182 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

3C Hepsi Bir Arada Araç Kutusu Apk İndir Bu uygulamaya gelince, kullanıcılar son aşama mükemmel duygular yaşayabilirler. Uygulama, cihazlarınızı en doğru halde yönetmenize ve izlemenize destek sağlar. Ayrıca 3C Hepsi Bir Arada Araç Kutusu apk, pil kullanımınızı çözümleme etmenize de destek sağlar ve kullandığınız uygulamalardan gelen bütün bildirimleri kaydeder. Uygulama ek olarak ağ kapasitenizi test etmenize destek sağlar ve azaldığında sizi uyarır. Bu uygulamayı kullanırken, kullanıcının cihazındaki uygulamaların yöneticisi ile alakalı endişelenmesine gerek kalmayacak.

Çünkü cihazları parlak zeka ve bereketli bir halde yönetmenize destek sağlar. 3C Hepsi Bir Arada Araç Kutusu Apk İndir, dosya ve klasörleri izlemenize ve test etmenize destek sağlar. Kullanıcılar müzik videoları oynatabilir ve bu tarz şeyleri en sevdikleri oynatıcıya aktarabilir. Fotoğrafları yada videoları yanlışlıkla silerken kullananların oldukça fazla endişelenmesine gerek yok şundan dolayı bu tatbik silinenleri geri yüklemenize izin verecek. 3C Hepsi Bir Arada Araç Kutusu, uygulamalarınızın bütün etkinliklerini izlemenize ve kaydetmenize destek sağlar.


3C Hepsi Bir Arada Araç Kutusu Apk İndir

Sadece bu değil, hem de vaziyet çubuğundaki bildirimleri de kaydeder. Ayrıca olayları, oryantasyonu ve uygulamanız üstündeki kontrolü garanti dibine almanıza ve uyarlamanıza imkan tanır. Uygulama, pil tüketiminizi çözümleme etmenize ve istatistik tutmanıza ve kullanım sürenizi haftalar halinde karşılaştırmanıza destek olacaktır. Tüm kullanım ve şarj döngüleriniz bu tatbik tarafınca açıkça anlaşılır ve daha çok pil tasarrufu yapmanıza destek olacak önlemler sunar.

Konfigürasyona bağlı olarak, bu uygulamanın özellikleri, tam faydalarını sağlar. Ayrıca çift pilli cihazları ve değiştirilebilir pilleri de destekler. Uygulama, pil ömründen tutum etmek, performansını çoğaltmak ve uygulamaları olabildiğince huzurlu bir halde uzaktan test etmek ve tedvir etmek için araçları entegre eder. Kullanıcıyı yakından görebilmek için bu tatbik arka planda uygulamaların düzenini optimize etmiştir.

Göz yormayan, sadece son aşama dikkat çekici, muntazam bir arayüz oluşturur. Aynı zamanda, artık kullanılmayan sekmeleri gizlemenize de destek sağlar. Uygulama, bilgilere daha süratli erişebilmeniz için bildirim kısayolları sağlar. Kullanıcı arayüzü son aşama yapılandırılabilir, böylece uygulamaları sevdiğiniz şeye dönüştürebilirsiniz. 3C Hepsi Bir Arada Araç Kutusu Apk İndir

TÜM 3C koleksiyonu tek bir pakette! *

* Google tarafından bu uygulamaya dahil edilmesine izin verilmeyen 3C Hassas Yedeklemeler ve 3C Eski İstatistikleri hariç.

3C Hepsi Bir Arada Araç Kutusu, birçok özelliği modern ve kullanımı kolay bir arayüzle dev bir araç kutusunda birleştirir. Tüm Android cihazlarınızı izlemek, kontrol etmek ve ince ayar yapmak için ihtiyacınız olan her araç.

Play Store’daki en hızlı ve en samimi destek. Uygulama ayarlarından istek göndermekten çekinmeyin, endişelerinizi dile getirerek yardım ve destek sağlayın.

İzinlerin ayrıntıları burada

Bazı özellikler, Android 6+ ile başlayan PC için kök veya 3C Companion uygulamasının kullanılmasını gerektirebilir.

Bu uygulama, uygulamaları kolayca durdurmanıza veya uygulamaların verilerini otomatik olarak yedeklemenize yardımcı olacak 2 erişilebilirlik hizmeti sunar; bunların ikisi de hiçbir zaman bilgi toplamaz. Gizlilik Politikası

★ Aşağıdaki özelliklerin kilidini açmak için profesyonel olun veya uygulama içi satın alımları kullanın
Herhangi bir sekmeyi veya herhangi bir menü öğesini gizleyin
4×6 ızgaraya kadar ana ekran düğmelerini düzenleyin
Çoklu/otomatik seçim ve sıralama uygulamaları
Otomatik yedekleme ve yeni uygulama bildirimi
Öğeleri ve seçenekleri kaydetme
Birden çok program, izleyici ve profil oluşturun
Otomatik pil işaretleri ve birden fazla pili yönetin
Durum bildiriminden herhangi bir özelliğe erişmek için bildirim kısayolu
Birçok ekstra widget

İşte uygulama özelliklerinden bazıları:

Cihaz yöneticisi, benzersiz durumunuza bağlı olarak performansı ve pil tasarrufunu optimize etmek için bulabileceğiniz çok güçlü profiller, görev planlama ve cihaz bekçisi sunar

Dosya yöneticisi, küçük resimler, klasör boyutu ve daha fazlasıyla çok basit ama çok güçlü bir gezgindir. Videolarınızı ve fotoğraflarınızı doğrudan favori oynatıcınıza aktarın. Hem yerel olarak hem de herhangi bir Samba, FTP, WebDAV, Google Drive veya Dropbox konumundan.

Uygulama yöneticisi, Titanium Backup’ı içe aktarma yeteneği de dahil olmak üzere tüm favori uygulamalarınızın yedeklenmesini/geri yüklenmesini sağlar! Ayrıca, Xposed çerçevesi ile uygulamalarınızın olaylarını, yönünü, tam ekranını ve kontrol izinlerini güvence altına almanıza ve özelleştirmenize olanak tanır.

Pil yöneticisi tüketiminizi analiz etmenize ve iyileştirmenize yardımcı olur. Tam veriler (mA dahil) ve şarj döngüleri geçmişi, profillere dayalı özel istatistikler, kullanımdaki veya beklemedeki tüketim tahminleri. Çift pilli cihazlar, pil değişiklikleri ve LG Quick Circle ve Samsung Edge bildirimleri için 3C Hepsi Bir Arada Araç Kutusu Apk İndir

Ağ yöneticisi, ağ trafiğinizi yapılandırmanıza ve izlemenize olanak tanır.

Görev yöneticisi basit bir kullanıcı arayüzü sunar, ancak uygulamaları çeşitli kullanımlara göre sıralamada ve istenmeyen uygulamalardan kurtulmada çok etkilidir

CPU yöneticisi tek ila sekiz çekirdekli CPU’ları, termal, çok çekirdekli ve çoğu özel çekirdek ayarlarını kontrol eder

Sistem yöneticisi, Linux çekirdek ayarlarının yapılandırılmasına izin verir.

ROM yöneticisi, Android işletim sistemi ayarlarının yapılandırılmasına izin verir.

★ Tüm uygulamaları ve donanım bileşenleri etkinliklerini izleme ve kaydetme. Geçmiş grafiklere sahip durum çubuğu bildirimlerini içerir.

★ Uygulamada, widget’larda veya profillerde Sistem bileşeni anahtarları yaklaşık 20’den fazla cihaz bileşeninin (WiFi, Bluetooth, vb.)

Bilgi bildirimleri, durum çubuğunda önemli bilgilerin görüntülenmesine olanak tanır.

★ her şeyin üstünde basit bilgileri görsel olarak gösteren çizgi göstergeleri.

★ Uygulama özelliklerine hızlı bir şekilde erişmek veya çeşitli sistem bileşenlerini değiştirmek için Hızlı ayarlar.

Toolbox entegrasyonu, pil tasarrufu ve performans optimizasyonuna, profillerin donanımı kontrol etmesine ve uygulamaları her yerden yönetmesine olanak tanır.

Yüksek düzeyde yapılandırılabilir kullanıcı arayüzü, uygulamayı gerçekten sevdiğiniz bir şeye dönüştürmenize olanak tanır

★ Basit bir göstergeden daha karmaşık veri görüntüleme, bileşen geçişleri ve geçmiş grafiklere kadar yüksek düzeyde yapılandırılabilir widget’lar

Gelişmiş hata ayıklama/incelemeler için:
Terminal Emülatörü ve Komut Dosyası Düzenleyici, isteğe bağlı olarak önyüklemede komut dosyalarının paylaşılmasına ve çalıştırılmasına olanak tanır
Sistem Logcat ve Çekirdek Okuyucu* gelişmiş filtreleme ve arama sağlar

Neler yeni ?

Pil ayarlarında olası uygulama donmasını düzeltin3C Companion kullanan cihazlarda veri yedeklemeyi iyileştirir


Hemen indir ( 21.56 MB)

Artık indirmeye hazırsınız 3C All ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.