Abandoned City Sağ Kalma Oyunu

Abandoned City Sağ Kalma Oyunu
Uygulama Adı Abandoned City Sağ Kalma Oyunu Abandoned City Sağ Kalma Oyunu is the most famous version in the Abandoned City Sağ Kalma Oyunu series of publisher CASUAL AZUR GAMES
Yayıncı CASUAL AZUR GAMES
Tür Strategy
Boyut 170.5 MB
Versiyon 0.7.7
Total installs n/a
Güncelleme Tarihi 2022-06-08
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Strategy
4,0 ( 108 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Sınırsız Para
Rate this post

Abandoned City Survival Apk İndir Dünya muazzam bir yıkıma uğramış. Neredeyse her şey yok olmuş. Sadece küçük gruplar hayatta kalabilmişler. Bu kıyamet ortamında hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapmalısın. Diğerlerine liderlik et, güvenli bir sığınak yap ve büyük bir kamyonu tamir ederek bu Abandoned City Survival Apk İndir çıkmanın bir yolunu bul.

KAYNAKLARI TOPLA


Bu boşta hayatta kalma oyununda, hayatta kalmanıza yardımcı olacak malzeme, yakıt ve diğer değerli kaynakları bulmak için arazinin her parçasını keşfetmeniz gerekiyor. Terk edilmiş evleri kırın, arabaları yağmalayın ve işçilik ve inşaat için kullanılabilecek her şeyi elde etmek için toplayın.

BİR SIĞINAK İNŞA ET

Diğer kurtulanlarla güçlerinizi birleştirin ve kendi barınağınızı geliştirin. Yiyecek ve malzemeler için geniş bir depo oluşturun, daha fazla hayatta kalanın yaşamasına izin vermek için yatakhaneyi yükseltin ve yiyecek sağlamak için bir çiftlik inşa edin. Hayatta kalanları sadece sen koruyabilirsin!

Abandoned City Survival Apk İndir

BULUŞ VE YÜKSELTME

Ne kadar çok kaynak toplarsanız, o kadar çok yeni araç icat edebilirsiniz. Hayatta kalanları iyileştirmek ve onları daha hızlı ve daha güçlü hale getirmek için bir tıp merkezi inşa etmeyi unutmayın! Şehri yaşamak için daha iyi bir yer Abandoned City Survival Apk haline getirmek için kullanabileceğiniz düzinelerce başka yükseltme var.

ŞEHRİ KEŞFET

Hayatta kalma simülatör oyunlarını seviyorsanız, hayalet şehri keşfetmekten, gizli işçilik malzemeleri aramaktan kesinlikle keyif alacaksınız. Daha değerli kaynaklar elde etmek için başka yerlere keşif seferleri bile başlatabilirsiniz.

Ne için bekliyorsun? Kaynakları yağmala, aletler yap ve barınağı inşa et! Hayatta kalanların Abandoned City Survival Apk İndir geri kazanmalarına yardım edin! En iyi boşta işçilik ve hayatta kalma macera oyunlarından birine katılın.

Neler yeni ?Hemen indir (170.5 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Abandoned City Sağ Kalma Oyunu ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaCASUAL AZUR GAMES

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.