Kum Ekskavatör Simülatör Oyun

Kum Ekskavatör Simülatör Oyun
Uygulama Adı kum ekskavatör simülatör oyun kum ekskavatör simülatör oyun is the most famous version in the kum ekskavatör simülatör oyun series of publisher Imperial Arts Pty Ltd
Yayıncı Imperial Arts Pty Ltd
Tür Strateji Oyunları
Boyut 64.66 MB
Versiyon 5.8.7
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 24, 2022
MOD Bilgisi Reklamsız
Android Android Strateji Oyunları
3.5 ( 588 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Ağır Ekskavatör Simülatörü Apk İndir, oyuncuların kamyon ve yerkazar simülatörleri ile muhtelif yapılar inşa etmelerini sağlar. Sürüşte ustalaştığınızda daha çok vazife alacaksınız. Araba kullanmak zor olabilir, endişelenmeyin, sizin için temel bilgilere sahibiz. Eski sürüm için bir takım değişim yayınlandı. Oyuncular, reel zamanlı olarak daha taze, daha sürükleyici bir vasıta test deneyimi için sabırsızlanıyorlar. Kamyon ve yerkazar sürerken meydana getirilen manipülasyon alıştırmalarının içeriğine odaklanan ancak oyun geliştirme değildir.

Ağır Ekskavatör Simülatörü Oyunu da tamamen yeni bir inşaat deneyimine yükselir. Artık güncellenen sürümle beraber oyuncular tünel inşa etme işini yapabilecekler. Araç sürerken idame etmek için ödeme yapmanız gerekmeyecek ve gözle görülür biçimde iyileştirilmiş performans, deneyimi daha sorunsuz hale getiriyor. Ağır Ekskavatör Simülatörü apk Oyunu alıştırmaları, bir kamyonda ustalaşmak için bütün adımları sağlar. Onları ilk deneyimleyen oyuncular, ondan sonra onlar ile alakalı daha çok şey öğrenmeye başlayacak.

Yaklaşan projelerin yapımı için malzemeler, direkt işlemek için gelmelisiniz. Siteden siteye mecbur bir rotadır. Direksiyon simidini daha iyi kullanabilmeniz için sistem konuma hususi haritalar sağlayacaktır. Kamyonlar gibi, Ağır Ekskavatör Simülatör indir Oyunu da ekskavatörlerin kullanımıyla alakalı deneyimler sunar. Kürek çekilecek birincil malzemeler kum, kayalar ve engellerdir. Bazen yapmak oldukca zor olduğunda takılıp kalırsın. Zamanla alakalı birtakım değişimler de daha çok dikkat çekiyor. Kürek çekmek için oldukca azca zamanınız var ve vakit durduktan sonrasında kamyon derhal yola çıkacak. Makinenin emek harcama prensibi ve verimliliği, yardım bölümünde evvelde doldurulacaktır.

Ağır Ekskavatör Simülatörü Apk İndir

Kamyon şoförü oyunları, bugünkü işiniz için güzel arazi ortamında eğlencelidir, ancak kurtarma kamyonu simülatörü 2019, kurtarma ekskavatör kamyon nakliye uzmanı olarak belirli bir zamanda ağır ekskavatör vincinizle kurtarma görevini tamamlamanız gerektiğinde daha heyecan verici ve ilginçtir. Kariyerinizi 2019 bu büyük inşaat oyununda sürdürmek ve aynı zamanda insanları büyük arazi yükleyici simülatör oyununu kurtarmaya getirmek için ağır ekskavatör indir ve yükleyiciden tam olarak yararlanmak istiyorsanız, çok yetenekli bir ordu kargo taşıyıcı sürücüsü olmalısınız. ve en iyi ABD kamyon oyunları gibi tarz ve tada çok benzer bir şehir inşaat simülatörü bu güzel offroad’da hayatın hareket etmesini sağlayın.

Doğal afetler ara sıra olur, her zaman kayıplar, etkiler ve hayatta kalanlar da olacaktır. Neden bu aşırı tepe kamyon şoförü simülatörü profesyonelinde yeni off-road sürüş macerasında kurtarma ekskavatör takımı büyük kamyon sürüş simülatörü 2018’in bir parçası olmuyorsunuz ve bu gerçek kamyon simülatörü oyunu 3d’de hayatta kalanlara yardım etmiyorsunuz.
Gördüğünüz gibi, temelde bir römork simülatörü kargo taşıma oyunu 2018, bu yüzden ağır bir ekskavatör römork sürücüsü mani gibi davranmayın, offroad pistlerinde çılgın trafik kamyon sürücüsü 3d’de çok dikkatli olmalısınız, çünkü şansı yüksek bir kamyon şoförü olarak kaza. Römork, ekskavatör, yükleyici ve damper ile yüklenir; Bu römork taşıyıcı kamyon sürüş oyunlarını idare etmek ve şampiyon bir 3D tepe römork park sürücüsü olarak ortaya çıkmak özel beceriler gerektirir.

Bu kum ekskavatör simülatör oyunları kargo nakliye simülatöründe dolaşmak ve kurtarma görevlerini tamamlamak için biraz yer ayırmanız gerektiğinden, uygun noktalarda kurtarma kamyonu park etmek bu kamyon simülatörü oyunlarında çok önemlidir. Treyler taşıyıcı ağır inşaat simülatörü, çok deneyimli ve bu vinç yapım oyunlarında durumu iyi idare edebilen kamyoncuyu kurtarma görevine göndermeyi her zaman sağlar. Grand truck simulator 2018, size gerçek bir kurtarma ekibi üyesi olmanızı ve farklı hayatı riske atan kurtarma görevlerini gerçekleştirmenizi sağlar.

Bu offroad euro kamyon şoförü kargo oyununda, kurtarma kamyonunuzla insanları kurtarmaya çalışırken, ekskavatör, yükleyici, damperli kamyon ve römork tüm hızıyla devam ediyor. Zorluk çok büyük, çünkü sadece kendi başınıza olduğunuz ve her geçen dakika çok sayıda zayiat oluyor, bu yüzden bu ABD aşırı sürücü taşıma simülatöründe şarj edin. Ekskavatör Oyunları çok kolaydır, tek ihtiyacınız olan ağır makineyi nasıl çalıştıracağınızdır. Bu gerçek büyük kamyon sürüş oyunları 2018’de bu üç kontrolü uygun bir şekilde halledebilirseniz, bu kamyon oyununu kıtalararası propective olarak alırsanız, bu oyun Hint kargo römorku sürüşü veya genel olarak güzel Hint kargo kamyonu simülatörü için çok kullanışlı bir araç olabilir.

Özellikleri:
• Mağazanın en iyi ekskavatör oyunlarından biri için harika arazi manzarası.
• Size sunulan FM radyo, ekstrem inşaat oyunları oynarken Wi-Fi’nizle birlikte kullanın.
• Pürüzsüz gerçek kamyon sürüş oyunları kontrolleri.
• Kum ekskavatör ve yükleyicinin kullanımı son derece kolaydır.
• Gerçekçi hava durumu, güneşli gün veya yağmur.
• Ayrıntılı iç mekan.
• Farklı kamera açıları, römork park etmeyi çok daha kolay hale getirir.
• Geri sarma seçeneği sunuldu, böylece tekrar ekskavatör oyununun her yerine gitmek zorunda kalmazsınız.

Neler yeni ?

- Oyun oynama optimize edildi- Küçük sorun düzeltildi


Hemen indir ( 64.66 MB)

Artık indirmeye hazırsınız kum ekskavatör simülatör oyun ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.