Cargo Simulator 2021 Full Apk İndir – Güncel Full Sürüm

Cargo Simulator 2021 Full Apk İndir – Güncel Full Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher smSoft
Yayıncı smSoft
Tür Simülasyon
Boyut 29mb
Versiyon 1.15
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi Eylül 29, 2021
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Simülasyon
4.4 ( 128 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Cargo Simulator 2021 Full Apk İndir oyunu gerçek Türkiye haritası üzerinde tüm şehirleri ve 300’den fazla ilçeyi içeren bir tırcılık simülasyonudur. Oyunda sunulan Multiplayer seçeneği sayesinde, arkadaşlarınızla aynı harita üzerinde oynayabilir, interaktif, eğlence dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Bu oyun ile uçsuz bucaksız bir haritada çeşitli yükler ve çekiciler ile taşımacılık deneyimi yaşayacaksınız. Yapacağınız her teslimat ile bütçenizi artırıp yeni garajlara ve çekicilere sahip olabileceksiniz. Sahip olduğunuz çekicileri, yol üstünde karşılaşacağınız modifiye merkezlerine uğrayarak dilediğiniz aksesuarlarla kişiselleştirebileceksiniz.

Cargo Simulator 2021 Full Apk İndir

İstediginiz il ya da ilçede şirketinizi kurarak başlayacağınız bu maceraya, Edirne’den Ağrı’ya, Adana’dan Sinop’a Türkiye’nin tüm şehirlerinde ve birçok ilçesinde devam edebileceksiniz.

Oyun, içerdiği gerçekçi tır ve kamyon modelleri ve gelişmiş fizik motoru ile size harika bir şöforlük deneyimi yaşatmak üzere geliştirilmiştir.

Tır sürme deneyiminiz sırasında karşılaşacağınız galerilerden beğendiğiniz tır çekicileri satın alabilirsiniz.

Ekskavatör, yükleyici, dozer gibi iş makinaları, çimento, inşaat malzemeleri, gıda ve akaryakıt tankeri gibi birçok yük çeşidini taşıyacağınız görevler bulunmaktadır.

Bu tır simülasyonunda, trafik ortamındaki diğer araçlara dikkat etmeniz ve yükünüzü hasarsız şekilde teslim etmeniz istenmektedir. Yapacağınız kazalar, kazancınızdan kesinti yapılmasına sebep olur. Cargo Simulator 2021 Full Apk İndir

Cargo Simulator 2021 Full Apk İndir: Türkiye, gelecekte de heyecan verici yeniliklerle gelişimini sürdürecektir.

Neler yeni ?

----- v1.15 ------ Hızlı Mod'da iken haritadaki toplam oyuncu sayisinin seyrek güncellenme sorunu giderildi.----- v1.14 ------ Yeni cekici model: Mercures Axe1840- Yeni yukler: Saman balyası, mermer blok- Multiplayer Hızlı oyun alanları genisletildi, tek alan kisi limiti 50'ye cikarildi- Gorus alanini iyilestirmek için ic kamerada navigasyonun arka plani transparan hale getirildi- Multiplayer Quick Mode'da zaman zaman kisi sayisinin yanlis gosterilme sorunu duzeltildi


Hemen indir (29mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.