Chapters: İnteraktif Hikayeler

Chapters: İnteraktif Hikayeler
Uygulama Adı Chapters: İnteraktif Hikayeler Chapters: İnteraktif Hikayeler is the most famous version in the Chapters: İnteraktif Hikayeler series of publisher Crazy Maple Studio Dev
Yayıncı Crazy Maple Studio Dev
Tür Simulation
Boyut 177.93 MB
Versiyon 6.3.6
Total installs n/a
Güncelleme Tarihi 2022-06-08
MOD Bilgisi Sınırsız Elmas, Bölüm ve Biletler
Android Android Simulation
4,2 ( 707 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Tüm Kilitler Açık
  • Her Şey Sınırsız

Rate this post

Chapters Apk İndir Her hikayede kendi yolunu seçmene izin veren interaktif hikaye oyunu Chapters para hileli ile kendi hikayeni belirle. Romantizmden gerilime kadar uzanan bir aralığın içerisinde, mevcut ruh haline uyabilecek ve eğlenceli interaktif hikayelerin sayfalarında gez!

Romantizm, fantezi, bilim kurgu, genç-yetişkin, komedi ve drama gibi serilerden oluşan son derece kaliteli koleksiyonumuz içerisinden kendi hikayeni seç! Chapters Apk İndir, en iyi yazarlarımızın, oynarken elinden düşüremeyeceğin kurgularıyla, kendi hikayeni seçtiğin oyunların benzersiz stillerini bir araya getiriyor!

Her hikayede seçimleri SEN yapıyorsun. Aşık olmak, sırları keşfetmek veya derin gizemleri çözmek gibi hayata dair zor seçimlere kendin karar ver! Seçimlerini akıllıca yap; unutma, her son farklı olacaktır!

Chapters Apk İndir

Chapters hileli Apk Oyunu Özellikleri:
– Hikayeni seç! Bu hikayenin içerisine dal ve sonucu etkileyen seçimlerini yapmaya başla!
– Maceraların, kişiliğini yansıtacak şekilde adını ve stilini seçmenle başlayacaktır.
– Tüm hikayeler, doğrudan yazarın ürettiği bilgilere dayanarak önüne gelecektir!

Hikayenin seyrini yine SENİN belirlediğin oyunlardan oluşan özel koleksiyonumuz şunları içeriyor:

Milyarder Erkekler Kulübü serisi içinden bir En Çok Satan Kitap: GÜZEL VE MİLYARDER
– Şikago’nun en hızlı büyüyen şirketindeki görüşmeniz milyarder CEO’nun bebekleri tarafından rayından çıkarıldığında, sana dadıları olarak çalışma fırsatı sunuluyor. Garsonluk dışında her şeyi yapmaya hazırsın, bu teklifi kabul ediyorsun ve onun o harika çatı katı dairesine taşınıyorsun.

ABD’de bugün de En Çok Satanlar arasında olan bir ROMANS – PENTHOUSE PRENSİ
-Bekar bir anne olarak işin ve çocuğun arasındaki dengeyi bulmak yeterince zor, ancak müdürün seni kovdurmaya çalışırken durumun daha da kötüye gidebilir! İşini kurtarmak için şirketin buz gibi bir karaktere sahip olan CEO’sunu senden taraf olmaya ikna etmelisin. Zor bir durumdasın, ancak buz gibi soğuk karakterli CEO Camden James’in, seni bu zor durumdan kurtarabilecek bir anlaşma önerisi var.
– Korkunç derecede zeki ve gerçek bir günah kadar yakışıklı olan Camden James, istediğini elde etmeye alışkın bir adam ve şimdi istediği şey ise, içerisinde bulunduğu sinir bozucu bekarlık statüsünden kurtulmak! Bu Penthouse Prensi’nin bir prensese ihtiyacı var. Bu prenses sen olacak mısın?

Unutulmaz bir Romans: PATRON
Chase Parker, yaramaz bir tarafı olan herşeyi kendi başarmış bir milyarder. Aynı zamanda da, senin yeni patronun! Aranızdaki herhangi bir kıvılcımlanma kesinlikle yasak. Peki bu patronla seksi bir bahse girerseniz, sizce, ikinizin arasında diğerini baştan çıkaran ilk kim olacaktır?

Paranormal Vampir: HAYALLER PRENSİ
Küçük kuzenin kaybolduğunda, muhteşem ve süper çekici Nicholas Gale’den başka başvuracak kimsen kalmaz. Ancak Nicholas göründüğü gibi değildir. Bir kadının rüyalarına girme ve gecelerini anlatılmaz bir coşkuyla doldurma yeteneğine sahip güçlü bir varlık… Ve o da seni seçer.

Ve eğlenceli seçeneklerle daha pek çok interaktif hikaye oyunu!
Haftalık güncellemeleri takip et, Şimdi Oyna!

Chapters Apk İndir: İnteraktif Hikayeler, kendi maceralarını seçerken benzersiz ve eğlenceli bir hava getiriyor. Tutkulu bir drama, komedi, fantezi, bilimkurgu, genç-yetişkin, romantizm okuyucusu da olsan, oyuncu da olsan, bu interaktif hikaye oyununda seçimler yapmayı seveceksin!

Önemli seçimleri yapabileceğin unutulmaz hikayeleri keşfetmek için bugün Chapters hileli Apk İndir oyununu indir.

Chapters sınırsız chapter hileli: İnteraktif Hikayeler’in internet bağlantısı gerektiren çevrimiçi bir oyun olduğunu da lütfen unutma.

CHAPTERS’ı takip edin:
facebook.com/ChaptersInteractiveStories
instagram.com/chapters_interactivestories
twitter.com/chaptersgame

Neler yeni ?Hemen indir (177.93 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Chapters: İnteraktif Hikayeler ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.