Color by Number Colorswipes Apk İndir – Full Güncel Sürüm

Color by Number Colorswipes Apk İndir – Full Güncel Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Fuero Games Sp z o o
Yayıncı Fuero Games Sp z o o
Tür Masa Oyunları
Boyut 29mb
Versiyon 3.9.0
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi April 29, 2022
Android Android Masa Oyunları
4.7 ( 462 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Color by Number Colorswipes Apk İndir Sayıya göre renklendirme oyunları hakkında çok sevdiğiniz her şey, şimdi yepyeni bir sayıya göre boyama oyununda birleştirildi. Bu güzel sanatlar oyununun ana ve gerçekten benzersiz özelliği – kaydırma ve numaraya göre renklendirme! Boyama oyunları giderek daha keyifli ve sağlıklı hale geliyor! Ne ve nasıl?

Sadelik en iyisidir. Üç basit adım ama bir o kadar da görsel bir şölen! Bir sayı seçin, resimdeki yerini bulun ve parmak ucunuzla küçük bir kolay hareketle renklendirin, ekranı kaydırın. Saatleri ve zamanı gördün mü? Mutluluk zamanı hesaba katmaz. Resimleriniz kısa sürede renklenecek. Ama neşe, en iyi boyama deneyiminin ışıltısı olarak aklınızda kalacak. Bu, boyama oyunları dünyasında bir devrimdir. Yeter ki renklerin akmasına izin verin! Çerçevelerin ötesine geçen boyama oyunları! Color by Number Colorswipes Apk İndir

Ayrıca yeni bir özelliğimiz var! Sahne! Numaraya göre renklendirmek için resmi kaydırın veya dokunun, ardından bir renk bombası alacaksınız! Bir yer seçin ve bırakın, kıvılcımlar, havai fişekler, sihir olur – bombayı bıraktığınız alan her yerde renklenir!

Color by Number Colorswipes Apk İndir

Çiziminizi bitirmediniz mi? Colorswipes, My Art’a kaydetti, böylece istediğiniz zaman geri gelebilir ve tekrar numaraya göre boyayabilirsiniz.

Şaşırtıcı bir görsel grafik, renklendirme oynatmalarını izlemenin keyfini çıkarmanıza izin verecektir. Mükemmel!

Boyama işlemi eskisinden daha pürüzsüz ve daha renkli hale geldi! Boyama oyunumuzdaki çok çeşitli kategoriler kesinlikle tercihlerinizi tatmin edecektir.
İnsanlar – gerçekçi, fütürist, mistik! Ve sadece harika! Resimlerinizi kaydedin, kartpostal olarak paylaşın (tatiller), duvar kağıtları olarak ayarlayın!
Hayvanlar – ne kadar sevimli olduklarına bir bakın! Awww, onları seviyorum, sen de seveceksin.
Mandalalar – keyifli, sağlıklı, huzurlu ve rahatlatıcı! Sakinleşmenin en iyi yolu, tüm sıkıntıları unutun ve sadece dinlenin!
Süsler – gerçek yaşam ortamını benzersiz bir tasarımla dekore edin! Tüm resimler gerçeğe uygun olduğundan, bunları başka amaçlar için kullanabilirsiniz! Tasarımcı ol!
Desen – soyut tasarımı, çizgileri, şekilleri, kelimeleri ve çıkartmaları sevenler için!
Çiçekler – ah, göründükleri kadar harika kokmalarını isterdim. İçinizdeki çiçekçi çiçek açacak! Renklendirin ve paylaşın, çizimlerinizi her gördüklerinde arkadaş çevrenizin gülümsemesine izin verin!
Fantezi – sihirli bir dünya! Bilinmeyene dalın! Gerçekten var olmayan şeyleri keşfedin… ya da belki var ama onları göremiyoruz?
Yağlı boya – benim favorim! Tüm renkler çok doğal, sulu ve otantik görünüyor. Boyama işleminden keyif alacağınızdan eminim, çünkü daha fazlasını görmek istersiniz, her kaydırma ile resminiz daha gerçekçi hale gelir.
İç Mekan – hayalinizdeki evi düşünüyorsunuz ama hayalinizi nasıl gerçekleştireceğinizi bilmiyor musunuz? Uygulamayı açın ve parmak ucunuzu kaydırın!
Anime – bu sevimli, güzel ve moda türün tüm hayranları ve amatörleri için! Sizi tatmin edecek tonlarca fotoğrafımız var! Onlar hakkında daha fazla yazamam, gidip renklendirmeliyim! Bana katıl!

Her parmak ucu hareketinde kolay ve pürüzsüz, heyecan! Bu muhteşem boyama oyununu oynayarak boyama kitabınızı yazın!

Sonbahar geldi, kış geliyor ama Color by Number Colorswipes Apk İndir ile sadece parlak ışıklar göreceksiniz!

Neler yeni ?

Naber, Renk Hayranları!? Güncellenmiş versiyonumuz yayınlandı!!Bu YENİ özelliklere ve düzeltmelere göz atın:- Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.


Hemen indir (29mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.