EasyCut

EasyCut
Uygulama Adı EasyCut EasyCut is the most famous version in the EasyCut series of publisher Great Talent Video Inc Video Editor App
Yayıncı Great Talent Video Inc Video Editor App
Tür Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
Boyut 69.69 MB
Versiyon 1.4.4.3083
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 30, 2022
MOD Bilgisi Premium
Android Android Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
4.5 ( 644 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

EasyCut Apk İndir, kullananların video tertip kabiliyetlerini yeni zirvelere çıkarmak için tonlarca şablona ve büyüleyici kaynağa haiz olduğundan fazlaca yönlü ve üstün bir video düzenleyicidir. Uygun bir biçimde, sisteme entegre edilmiş yüksek teknolojili AI’lar, kullanıcılara videoları kesme, tertip ve işleme mevzusunda tamamen destek olacaktır. Daha coşku verici ve birinci derslik içerik ve işlevler, kullanıcılar bu uygulamayı devamlı olarak keşfedip kullandıkça, gelecekte kullanıcılara kademeli olarak ulaşacaktır. Şablonlar, kullananların içeriklerini eklemeleri ve son adımları tamamlamaları için kullanılabilen video tertip yapıları olarak kabul edilir.

Şablonlar, yaratıcılıkları yada hayal güçleri yoksa bütün kullanıcılar için reha olarak kabul edilir. İçeriği sırası ile seçmeleri gerekiyor ve AI otomatikman halledecek. Elbette, kullanıcılar her şablonu ayrı ayrı özgürce düzenleyebilir ve her zamankinden daha elastik hale getirebilir. Kullanıcılar, lüzumsuz ayrıntıları kaldırmak ve ana içeriğe odaklanmak da dahil olmak suretiyle EasyCut Apk İndir zeki kesme işleviyle özgürce sayısız başyapıt oluşturabilir. Kusursuz ve kırılgan kesim, titiz ve ustalaşmış manipülasyonlarla seyircileri daha cazibeli ve etkisi altına alan hale getirebilir.

EasyCut Apk İndir

Kullanıcılar kesim yaparken dışarıdan daha çok sahne yada fotoğraf ekleyebilir, bu da kesme özelliği yardımıyla videoyu daha canlı ve muhtelif hale getirir. Geçişler, günümüzde bir çok çağdaş video için artık mühim kabul ediliyor. Neyse ki uygulamada, kullananların geçiş anlarına eklemesi için birçok mükemmel geçiş içinde ne olduğu var. Bu, her EasyCut İndir detayı muntazam ve akıcı olduğunda seyirciler üstünde kuvvetli bir izlenim bırakacaktır. Ayrıca, önceki kesim özelliği yardımıyla, her segmente efekt eklemek daha rahat hale geliyor.

Slayt gösterisi stili çoğu zaman yalnızca düzgüsel sunumlarda görülür, sadece EasyCut Apk onu sanata dönüştürür ve kullanıcıları daha yaratıcı hale getirir. Yeni bir slayt gösterisi stili yada şablonu yardımıyla, video başyapıtlarını sergilemek için daha çok yola haiz olacaklar. Ayrıca, kullanıcılar artık her bir dönüm noktasında ortaya çıkan canlı ve merak uyandıran anlamış olur vesilesiyle hayatlarını yada vakalarını anlatabilirler. Kullanıcılar daha keyifli yada yaratıcı olmak istiyorsa, çıkartmalar yada ifadeler de ilgi çekici ek içeriklerdir.

EasyCut Apk

Çıkartma ekleme, fazlaca katmanlı işlev vesilesiyle yapılabilir ve her kullanıcının hareketi, her bir çıkartmanın ortaya çıkması yada kaybolması için harika tarihi atayabilir. Çıkartmalar dahil bütün içerik, kullanıcıları ebedi yaratıcılığa kaptırmak için ışıltılı benzer biçimde benzersiz ve canlı tasarımlara sahiptir. EasyCut Apk İndir, yukarıda bahsedilen içeriğe ek olarak, video tertip performanslarını geliştirmek için kullanıcılara devamlı olarak birçok premium hususiyet sunacaktır. İçeriği ve işlevleri benzersizdir, kullananların daha ilkin gördüklerinden farklıdır.

Harika olan şey, derhal derhal her premium özelliğin AI destekli olmasıdır, böylece kullanıcılar her şeyi tamamen ve sanat içerikli bir biçimde özgürce özelleştirebilir, böylece her çerçeve yada tafsilat parlak ve mucizevi olur. Telefonunuzdaki video fotoğraflarını istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde düzenlemek ister misiniz? EasyCut Video Editor en iyi seçiminizdir. EasyCut Apk İndir Video Editor, videoları, resimleri, vlog’ları, durumu ve hatta filmleri istediğiniz zaman, istediğiniz yerde düzenlemenize, birleştirmenize, değiştirmenize izin veren kolay, ücretsiz ve güçlü video düzenleme, fotoğraf düzenleme, gösteri kesme ve kolaj uygulamasıdır.

EasyCut’un kullanımı kolaydır, 30 saniyede harika bir video yapabilirsiniz. Müzik, efektler, filtreler, çıkartmalar, hareket, altyazılar ve diğer yerleşik özelliklerle EasyCut Apk video düzenleyici, CapCut, InShot, ShowCut ve diğer mobil uygulamaların yapamadığını yapabilir. Güçlü olduğu kadar, EasyCut video düzenleme, fotoğraf düzenleme ve kolaj oluşturma için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

EasyCut ile paradan tasarruf edin! EasyCut video düzenleyici ücretsiz bir uygulamadır, sınırsız uzunlukta istediğiniz kadar videoyu düzenlemek ve sınırsız sayıda videoyu dışa aktarmak için kullanabilirsiniz. EasyCut video düzenleyici, cep telefonunuzdaki iMovie veya Premiere gibidir, ancak ÜCRETSİZDİR ve öğrenmesi gerçekten kolaydır.

⭐️Temel Özellikler:

🎬Kolay düzenleme, basit ve eğlenceli
Videoyu ihtiyacınız olan uzunlukta kırpın, kırpın veya bölün. Sürükle ve bırak ile videoları, sesleri ve fotoğrafları kolayca düzenleyin. İster profesyonel bir video düzenleyici, ister yeni başlayan biri olun, videonuzu EasyCut video kırpıcı ve kesici ile patlatın.

🌉Fotoğrafları bir profesyonel gibi düzenleyin
EasyCut size ücretsiz ve hızlı bir fotoğraf düzenleme aracı sağlar. Sadece birkaç tıklamayla fotoğrafınızı gerçek bir sanat eserine dönüştürebilirsiniz. Kulüp binası profil fotoğrafınızı yapmak kolaydır.

📷Etkili kolaj aracı
Ayarlanabilir boşluklar, köşeler ve arka plan renkleri ile sadece birkaç tıklamayla 1-9 resim ile güzel bir kolaj yapın!

🎆Trend olan video efektleri ve filtreler
EasyCut video düzenleyici yapımcısı, Instagram’dan en popüler filtreleri seçti. Ayrıca, videolarınızı öne çıkaracak çok sayıda video geçiş efekti sunar.

🎵Müzik ekle
EasyCut Video Editor ve büyük yerleşik müzik kitaplığı ile videonuza müzik veya seslendirme eklemek eskisinden çok daha kolay. Artık can sıkıcı müzik aramalarına son ve en sevdiğiniz videolardan arka plan müziği de çıkarabilirsiniz.

🌈Renk derecelendirmesi
Videonuzun rengini, pozunu, doygunluğunu ve kontrastını iyileştirin ve ayarlayın ve kullanışlı bir renk düzeltme ve renk derecelendirme özelliği ile videonuza hayat verin. EasyCut video düzenleyici, videolarınızı daha canlı ve çekici hale getirmeyi çok kolaylaştırır.

🌃Arka planı kırpın ve değiştirin.
EasyCut video düzenleyici ve video yapımcısı, videolarınız için kenarlıklar, arka planlar ekleyebilir ve hatta en boy oranlarını değiştirebilir. Videonuzu hangi sosyal medyada paylaşmak isterseniz isteyin, EasyCut her zaman sizin için en iyi oranı seçebilir!

🔠Başlıkları ve grafikleri özelleştirin
Başlıklar, çıkartmalar ve kaplamalar gibi yerleşik animasyonlu grafiklere erişin. Çeşitli metin yazı tipleri ve çıkartmalar keşfetmenizi bekliyor. Kendiniz yapmak için rengi, boyutu, yazı tipini ve daha fazlasını değiştirin.

🎞Videoları sıkıştır
EasyCut Video Editor, telefonunuzda çok yer kaplayan veya büyük videoları sıkıştırmanıza ve telefon alanınızdan tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Bu, videoları arkadaşlarınızla paylaşmanızı da kolaylaştırır!

🏃‍♀️Video hız kontrolü
Hızlandırın, yavaşlayın ve geri sarın. Video oluşturucuya sadece birkaç tıklama ile videonuzu komik bir şekilde hızlandırabilir veya bu özel anlar için videonuzu yavaşlatabilirsiniz.

🌅Full HD videoyu dışa aktar
Bir video oluşturmayı tamamladığınızda, EasyCut video düzenleyici, videoyu tam HD biçiminde dışa aktarmanıza ve YouTube, Instagram, Chingari, Roposo, Likee vb. dahil olmak üzere en sevdiğiniz SNS’lerden herhangi birinde kolayca görüntülemenize olanak tanır.

E-posta desteği: photolivehelp@gmail.com

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

EasyCut Video Editor, video ve fotoğraf düzenlemeyi her zamankinden daha kolay hale getirir. Sadece birkaç tıklamayla videoları kırpabilir ve düzenleyebilir, gösteriş yapabilir, geçişleri ayarlayabilir veya videonuza ve fotoğrafınıza harika efektler ve metinler ekleyebilirsiniz. Gelin ve paylaşmaktan keyif alacağınız mükemmel videoyu yaratın. EasyCut Video Editor’ı şimdi indirin ve videoları ve fotoğrafları profesyoneller kadar kolay düzenlemeye başlayın!

Neler yeni ?

Daha iyi bir deneyim geliştirildi.


Hemen indir ( 69.69 MB)

Artık indirmeye hazırsınız EasyCut ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.