Fly Corp: Airline Manager Apk İndir – Full Sürüm

Fly Corp: Airline Manager Apk İndir – Full Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher CASUAL AZUR GAMES
Yayıncı CASUAL AZUR GAMES
Tür Strateji Oyunları
Boyut 15mb
Versiyon 0.9.2
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi Mayıs 15, 2022
MOD Bilgisi Gold
Android Android Strateji Oyunları
3.4 ( 273 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Fly Corp: Airline Manager Apk İndir Farklı ülke ve şehirlerde kendi ulaşım ağını geliştir. Yeni rotalar aç, yeni uçaklar satın alıp yükselt ve havaalanlarının kapasitesini artır. Fly Corp Apk İndir oyna ve havaalanları dünyasının en zengin havayolu patronu ol!

DÜNYAYI BİRBİRİNE BAĞLA


Bu havayolu komutanlığı oyununda, tüm dünya senin oyun alanın! Dünya çapında yaklaşık 200 ülke ve binlerce şehirde havalimanları inşa edebilir ve uçuş hatlarını genişletebilirsin! Tarihteki en büyük ve en kârlı havayolu imparatorluğunun kurucusu ol!

Fly Corp: Airline Manager Apk İndir

HAVA TAŞIMACILIĞI ROTALARI OLUŞTUR

Farklı konumlar havayolu yönetimi açısından farklı beceriler gerektireceğinden, farklı koşullara uyum sağlamak zorunda kalacaksın. Örneğin, Avrupa’da mesafeler kısa ve yolcu akışını yönetmek çok kolay iken, popüler transatlantik rotalarda ise seyahat süresi ve masraflar konusunda ekstra kafa yorman gerekecek.

YOLCU AKIŞINI KONTROL ET

Havaalanı oyununda, gelişmiş bir yolcu akışı sistemi bulunur. Bütün şehirler aslına uygun dizayn edilmiştir ve nüfus sayıları da gerçek hayattakiyle aynıdır. Nüfus ne kadar yüksekse, o kadar çok insan senin uçaklarınla uçmak ister. Her yolcu ayrı bir yere gitmek ister ve oraya doğrudan giden bir uçak yoksa aktarmalı uçuşlar arar.

HAVAALANLARINI VE UÇAKLARI GELİŞTİR

Her şehri diğer tüm şehirlere bağlayacak kadar paran olmadığından, durumu analiz ederek ulaşım merkezinin tam olarak nerede olması gerektiği gibi önemli kararlar almak zorundasın. Her uçağın olduğu gibi her havaalanının da bir maksimum kapasitesi vardır. Herhangi birinde aşırı yüklenme olursa kâr kaybı yaşarsın. Bu nedenle, havayolu işletmeciliğini olabildiğince hızlı öğrenmelisin!

FARKLI OYUN MODLARINDA OYNA

Zaman geçirmelik havayolu patronu oyunu, her biri bağımlılık yapan 3 oyun modu içerir: Tüm Ülkelerin Kilidini Aç, Senaryolar ve Ücretsiz Oyun!

– Tüm Ülkelerin Kilidini Aç modunda amacın dünyadaki tüm ülkeleri açmak ve havayolu ağını tüm oyun haritasına yaymaktır. Her 6 dakikada bir yeni bir ülkenin kilidini açman gerekir, yoksa kaybedersin. Fly Corp: Airline Manager Apk İndir

– Senaryolar; önceden belirlenmiş belirli koşullar ve ulaşılması gereken hedefler içeren farklı durumlardır. Örneğin, havayolun belirli bir süre faaliyetlerini sürdürmeli veya belirli bir miktarda para üretmelidir. Her senaryo benzersizdir: örneğin, bir ülkedeki virüs salgınları nedeniyle, sürekli olarak karantinadan çıkan havaalanlarını hızlı bir şekilde sisteme bağlaman veya hava taşımacılığı ağını yeniden inşa etmen gerekir.

– Zaman geçirmelik patron oyunlarını seviyorsan, Ücretsiz Oyun senin için mükemmel bir seçim! Uçak ağını, birçok farklı ülkede hiçbir sınırlama olmaksızın dilediğin süre boyunca geliştir. Havaalanları dünyasının en büyük havayolu patronu olabilir misin?

ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GEL

Rastgele olaylar, asla sıkılmana izin vermeyecek! Her gün havayolunu yönetirken olumlu (örneğin şirketine yönelik yatırımlar), olumsuz (bazı ülkelere gidiş veya dönüşleri engelleyen felaketler), hatta saçma (türbülans sırasında dökülen kahve nedeniyle bir iş adamının dava açması) olaylarla karşılaşacaksın. Bu işletmecilik oyununda neyle karşılaşacağını asla bilemezsin! Fly Corp: Airline Manager Apk İndir

DİĞER İŞLETMECİLERLE REKABET ET

Oyuncu liderlik tablosunun zirvesine yerleş! Yolcu taşımacılığı için ek oyun puanları al, senaryoları tamamla, daha gelişmiş havaalanı altyapısı satın almak için para kazan. Başarıya giden basamakları birer birer tırman ve en iyi havayolu yöneticisi ol!

Gerçek bir havayolu patronu olmaya hazır mısın? Fly Corp oyna ve dünyanın en büyük hava ulaşım ağını yarat! Havayolu simülatörü patronluk oyununu şimdi ücretsiz indir!

========================
AZUR GAMES TOPLULUĞU:
========================
Facebook: https://www.facebook.com/AzurGamesOfficial
Instagram: https://www.instagram.com/azur_games
YouTube: https://www.youtube.com/AzurInteractiveGames

Neler yeni ?Hemen indir (15mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaCASUAL AZUR GAMES

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.