Garena Free Fire Apk İndir – Full Sürüm

Garena Free Fire Apk İndir – Full Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Garena International I
Yayıncı Garena International I
Tür Aksiyon
Boyut mb
Versiyon 1.81.0
Total installs 1,000,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 1, 2022
MOD Bilgisi Ücretsiz Ateş Elmasları
Android Android Aksiyon
4.4 ( 532 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Garena Free Fire Apk İndir, oyuncuların öteki 49 oyuncuyla tehlikeli bir ortamda hayatta kalmaya çalışacakları bir battle royale oyunudur. Aynı zamanda çatışma ekibinde birçok silaha erişebilecek ve doğru silahları kullanırken atış becerilerinizi sergileyebileceksiniz. Garena Free Fire Apk İndir oyuncular, yeni sürümün adına benzer yeni bir gelişmeye işaret eden birçok benzersiz unsur ve değişim bulacaklar.

Aynı zamanda MAC10 isminde yeni bir tabanca da bulacaksınız ve elbet yeni bir tabanca tecrübe etmek isteyen hepimiz en sevilmiş olduğu silahı seçebilir. Ayrıca oyundaki öteki oyuncularla savaşabileceğiniz yeni bir moda da erişiminiz var. Bulacağınız yeni oyun modu, çatışma kadrosuna benzer bir oynanışa haiz Lone Wolf modudur, sadece oyuncu sayısı sınırlıdır.


Garena Free Fire Apk İndir

Ayrıca bu mod, oyundaki atış becerilerinizi turlar vesilesiyle sergilemenize de destek verir ve seçtiğiniz silahlara bir bekleme süresi eklenir. Yani öteki oyunculara karşı değişik bir tabanca kullanacaksınız. Bu oyun modu ancak muayyen bir limit dahilinde gerçekleşiyor, bundan dolayı ne olursa olsun deneyimlemeyi unutmamalısınız. Free Fire, mobil platformda oynanan en iyi hayatta kalma savaş oyunudur.

Her 10-dakikalık maç oyuncuyu, hayatta kalmaya çalışan diğer 49 kişiyle aynı ıssız adaya atar. Oyuncular başlangıç noktalarını paraşütleriyle seçebilir ve güvenli nokta içerisinde hayatta kalmayı hedefler. Uçsuz bucaksız bu haritada araçları kullan, siper al veya otların altına girerek Garena Free Fire Apk İndir bir kamuflaj ustası ol. Diğerlerini tongaya düşür, ele ve hayatta kal!

Free Fire, Savaşırken Tarzını Konuştur!

[Orjinal formunda hayatta kalma aksiyonu]
Silahlar ara, güvenli bölgede kal ve düşmanlarını öldürdükten sonra hayatta kalmaya devam etmek için teçhizatlarını al. Hayatta kalmaya çalışırken, haritaya paraşütle bırakılan teçhizat sandıklarını incele. Fakat dikkat et, sandıklara giderken bombardıman yağmuru seni bekliyor olacak!

[10 dakika, 50 oyuncu, destansı bir savaş]
10 dakika içerisinde yeni bir kazanan meydana çıkacak. Kim bilir, kazanan belki de sen olacaksın!

[4 kişilik takımlar, oyun-içi sesli sohbet]
4 kişiye kadar çıkabilen takımlar oluştur ve takımı kurduğundan itibaren sesli sohbet ile iletişimde kal. Arkadaşlarını zafere doğru götür!

[Takım Çarpışması]
Hızlı akan, 4v4 takımlardan oluşan oyun modu artık kalıcı olarak açık! Elindekilerle yetin, silahlar satın al ve rakip takımları alt et!

[Gerçekçi ve akışkan grafikler]
Kolay arayüz ve akıcı oyun grafikleri ile mobil platformda daha önce tatmadığın bir tecrübe seni bekliyor!

Neler yeni ?Hemen indir (mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.