Global City

Global City
Uygulama Adı Global City Global City is the most famous version in the Global City series of publisher My com B V
Yayıncı My com B V
Tür Simulation
Boyut 111.3 MBmb
Versiyon 0.4.6532
Güncelleme Tarihi -
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Simulation
4,5 ( 487 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Sınırsız Para
  • Reklamsız

Rate this post

Global City Apk İndir Bu şehrin başarıyla kalkınması için gereken her şeyi var: liman, fosil yakıtlar ve yardıma hazır hevesli kentliler…
Tek eksikleri sensin!

KENDİ ŞEHRİNİ KUR VE GELİŞTİR
Global City, kaliteli grafikleriyle benzerlerinden bir adım öne çıkan şehir kurma simülatörüdür. Gökdelenler ve konutlar, alışveriş merkezleri ve idare binaları, liman ve demiryolunun benzersiz ve ihtişamlı yüksek teknolojili tasarımlarından gözünü alamayacaksın.


KAYNAK ÜRETİMİNİ GELİŞTİR VE KONTROL ET
Bu oyunda hem fosil yakıtlar çıkarabilir hem de kaliteli malzemeler ve kaynaklar üretebilirsin. Kaynak işleme tesisi ile en son teknolojili fabrika inşa et. Hazır ürünleri borsada sat, kaynakları yüklediğin gemileri gönder. Taslaklar kazan, bunlarla binaları yükseltebilirsin! Tüm becerilerini ve bilgini, capcanlı bir Global City Apk inşa etmek için kullan

Global City Apk İndir

ŞEHRİNİ KALKINDIRMAK İÇİN GÖREVLERİ TAMAMLA!
Şehrinin hevesli sakinleriyle tanış. Sana türlü türlü iş teklifleriyle gelecekler. Görevleri tamamla, siparişleri yerine getirerek nesneler ve kaynaklar kazan, araba üret, ödüller al! Uluslararası holdingler de bir zamanlar küçük birer işletmeydi!

ARKADAŞLARINLA SOHBET ET
Şehir gelişimi, özünde ortak bir girişimdir. Neyse ki bu oyunda arkadaş canlısı topluluklar yaratabilir, İngilizce sohbet edebilir, kaynak ticareti yapabilir ve birbirinize destek olabilirsiniz. Takım arkadaşlarınla, turnuvalarda birincilik ve muhteşem ödüller için yarışırken bağlarınızı da kuvvetlendirirsiniz!

VERGİ TOPLA VE NÜFUSU ARTIR
Şehrinin büyümesi gerek! Zekice yönetim çözümlerin ve vergi stratejilerin sayesinde nüfusu artırabilir, şehrinin sınırlarını genişletebilir, bir iş merkezi kurabilir ve sonunda o küçük yerleşimini canlı bir Global City Apk İndir dönüştürebilirsin.

Global City Apk İndir yönetimini ve planlamasını becerikli ellerine al!

Türkçe çevrimiçi simülasyon oyununu ücretsiz oynayabilirsin. Herhangi bir sorunla karşılaşırsan support.city.en@redbrixwall.com adresinden teknoloji destek birimimizle iletişime geçebilirsin.

Neler yeni ?Hemen indir (111.3 MBmb)

Artık indirmeye hazırsınız Global City ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.