Kafa Topu 2

Kafa Topu 2
Uygulama Adı Kafa Topu 2 Kafa Topu 2 is the most famous version in the Kafa Topu 2 series of publisher Masomo Gaming
Yayıncı Masomo Gaming
Tür Spor
Boyut 17
Versiyon 1.270
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 18, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para/Mod Menüsü
Android Android Spor
3.7 ( 698 ratings )
Price: $0
Hemen indir
• MENÜ MODU• Düşman puanı her zaman 0'dır• ReklamsızNot : Android 6.0 ve üzeriyse Ayarlar >> Uygulamalar >> Oyun Adı >> İzinler >> Diğer uygulamalar üzerinde görüntüle seçeneğine giderek izinleri manuel olarak etkinleştirdiğinizden emin olun.
5/5 - (1 vote)

Kafa Topu 2 MOD APK indir oyuncular, aynı türdeki birtakım oyunlardan değişik fakat birçok coşku verici futbol seviyesi bulacaklar. Spesifik olarak, bu oyundaki maç 1vs.1’dir ve karakterinizi başka bir oyuncunun karakterine karşı test edeceksiniz. Kontrol becerilerinizle oyunda olası olduğunca oldukça gol atmaya çalışacaksınız. Bu oyunda bulacağınız entresan bir nokta ise karakterinizin spor ayakkabılı bir yüz şeklini almasıdır. 2 boyutlu bir ortamda karakterinizi iki elinizle test edeceksiniz. Oyuncuya birazcık güçlük getireceğinden bu kontrollere alışmanız birazcık vakit alacak.

Aynı zamanda, keyifli hareket ve benzersiz puanlama durumları sebebiyle oyuncuların gözlerini oyundan alamamalarına niçin olurken birtakım entresan noktaları da bununla beraber getiriyor. Yani rakam atmanıza ve rakibin saldırılarına karşı müdafaa yapmanıza destek olacak pek oldukça şey olacak. Oyuncular Kafa Topu 2 MOD APK indir‘de kısmı tamamlamanın bir yolunu bulacaklar ve dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan birçok şey var. Birçok değişik durumda karakteri dikkatli bir biçimde test etmeniz gerekecek şundan dolayı kendinizi hedefinizden uzaklaştıracak ve öteki oyuncuların kolayca saldırmasına izin vereceksiniz.


Aynı zamanda, Kafa Topu 2 APK indir esnasında gol atmak ve topun hareketindeki muayyen açılardan istifade etmek için birçok yolunuz olacak. Normal oyunun yanı sıra, kullanmak için entresan becerilerin kilidini de açabilirsiniz. Beceriler, oyuna başladıklarında karakterle beraber gelecek, böylece büyük dönme, hedefi düşük yapma ve topa güç katma benzer biçimde birtakım temel becerileri deneyimleyebilirsiniz. Düşmana karşı korumak için hedefi muayyen bir müddet koruyacaksınız. Aynı zamanda kaleyi düşürmek topların yukarıdan düşmesini ve kalenize girmesini engelleyecektir.

Kafa Topu 2 MOD APK indir
Kafa Topu 2 MOD APK indir

Kafa Topu 2 MOD APK İndir

Efsanevi futbol yorumcusu Ercan Taner’in sesiyle heyecan verici anlar Kafa Topu 2 APK‘de.

Kafa Topu 2 APK indir ile online futbol heyecanı başlıyor! Milyonlarca gerçek oyuncuya karşı futbol oynamaya, şampiyonluğa uzanan basamakları tırmanıp efsane olarak anılmaya hazır mısın?

Takımınla Daha Güçlüsün!
İster kendi takımını kur, ister diğer takımlar arasından en güçlü olanı seç! Her Hafta gerçekleşen takım liglerinde dünyanın dört bir tarafından katılan takımlara meydan oku. Takımını Bronz Lig’ten Elmas Lig’e taşımak senin elinde.

Benzersiz bir oyun deneyimi
Futbolu daha önce hiç oynamadığın bir şekilde deneyimlemeye ne dersin? Kafanı ve ayağını kullanarak rakiplerine karşı benzersiz sayılar elde et. Bu benzersiz aksiyon odaklu futbol oyununda kazandığın sürece her türlü harekete izin var.

Karakterinizi ve yeteneklerinizi geliştirin!
Hayalindeki futbolcuyu oluşturmak için onlarca farklı karakter ve aksesuar seçeneği seni bekliyor! Kafa Topu 2 indir ’de yer alan her karakter farklı özelliklere sahip. Karakterleri ise aksesuarlar ile güçlendirebilir ve diğer oyuncularla kıyasıya rekabet edebilirsin. Farklı karakterleri ve aksesuarları bir araya getirerek daha güçlü bir oyuncu oluştur ve sahada rakiplerini alt et!

Süper güçleri kullan!
Rakiplerini mağlup etmek için defansif ve ofansif olmak üzere ikiye ayrılan 18 farklı süper güçten yararlan. Futbol maçlarında kritik zamanlarda kullanacağın süper güçler, rakibinle mücadele ederken büyük avantaj sağlayacak. Süper güçleri yükselterek daha etkili hale getirebileceğini unutma!

Büyük ödüller kazan!
Karakterleri ve aksesuarları toplamak için kart paketleri açmayı ihmal etme. Rüya karakterinizi oluşturmak için paketleri açmaya ve birbirinden değerli aksesuarlarla karakter becerilerini geliştirmeye devam et.

Sosyalleş!
Sosyal medya hesabını oyuna bağlayarak arkadaşlarınla futbol oyunu oynamanın keyfini doyasıya yaşa.

Özellikler;
Dünyanın her yerinden gerçek oyunculara karşı online futbol maçlarına katılabilirsin
Oyuncunu geliştirmek için çeşitli karakter ve aksesuar kombinasyonları toplama şansın var
Sahada stratejini geliştirmene yardımcı olacak 18 süper güç seçeneğin var.
Facebook desteği sayesinde arkadaşlarını ekleyebilir ve birlikte maç yapabilirsiniz
Göz alıcı grafikler eşliğinde dinamik bir çevrimiçi futbol oyunu deneyimi seni bekliyor

Milyonlara karşı zorlu futbol müsabakalarına katılmanın heyecanını yaşamak için Kafa Topu 2’yi hemen indir!

ÖNEMLİ!
Kafa Topu 2 APK’yi indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak oyunda gerçek parayla satın alınabilecek bazı öğeler mevcut. Bu özelliği istemediğinizde, uygulama içi satın alımları cihazınızın ayarlarında devre dışı bırakabilirsiniz.

Oynamak için ağ bağlantısı gereklidir.

Neler yeni ?

- Ödül işaretli antrenörleri seçtiğinde senin için Elmas, Zümrüt ve Joker Kartı gibi değerli ödüller toplayacaklar.- Yeni takım çerçeveleri ve renkli gösterimler kupa ilerlemesinde seni bekliyor! Kupa toplayıp yepyeni özel ödüller ve takım aksesuarlarını elde et!- Maksimum seviye limiti artıyor. Bugüne kadarki en değerli ödülleri toplamaya hazırlan!- Yepyeni görevleri ile yeni destansı karakterler geliyor!


Hemen indir (17)

Artık indirmeye hazırsınız Kafa Topu 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
5/5 - (1 vote)

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.