Hungry Shark Evolution Apk İndir – Full Sürüm Apk

Hungry Shark Evolution Apk İndir – Full Sürüm Apk
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Ubisoft Entertainment
Yayıncı Ubisoft Entertainment
Tür Arcade
Boyut mb
Versiyon 9.2.0
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 11, 2022
MOD Bilgisi Mod: Sınırsız Para/Mücevher ve Daha Fazlası
Android Android Arcade
4.4 ( 802 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Hungry Shark Evolution Apk İndir ile derin deniz yaşamına seyahat yapın. Vahşi aç köpekbalığını test et ve yolundaki her şeyi ye. Okyanusun altında harbiden esrarengiz ve büyüleyici bir serüven ve antik deniz canlılarıyla bile karşılaşabilirsiniz. Uçsuz bucaksız okyanusta zayıflığa ve iyiliğe yer olmayacak. Köpekbalığınızın en kapsamlı taramayı yapmasına yardım edemezseniz, o açlıktan ölecek ve ölecektir. Bu noktada oyununuz da bir başarısızlık kararı alır.

Hungry Shark Evolution Apk bir ölüm kalım oyunu ile rahatlatıcı anların tadını çıkarın, oyunun son aşama realist 3D grafikleri yardımıyla reel derin denizlere bırakılmış benzer biçimde olacaksınız. Daha ilkin ancak filmlerde görülen görüntüler artık maceranızda yaşam buluyor. Aç köpekbalığının yolculuğu denizin derinliklerinden denizin üst katmanlarına kadar gidecek ve hatta denizin üzerindeki gemileri bile yok edecek. Ayrıca, birtakım hususi seviyelerde uçsuz bucaksız evrende gezinmek için bir füze seti ile sağlanır.


Hungry Shark Evolution Apk İndir

Gemi enkazları, derin girdaplar yada renkli mercanlar, sahnenin fazlaca realist görünmesini sağlayacaktır. Yaygın deniz canlılarının yanı sıra Büyük Beyaz yada Megalodon benzer biçimde antik yaratıklarla da Hungry Shark Evolution İndir karşılaşabilirsiniz. Oldukça zor olsa da, maceraya idame etmek için onlarla savaşmalısınız. Yıkıcı yolculuğunda turları geçtikten sonra, köpekbalığı mücevherlerin yanı sıra ödüller, madeni paralar alacak.

Yeni köpekbalıkları ve coşku verici aksesuarlar satın almak için bu hazineleri biriktirin ve kullanın. Mağazanın göze çarpan kostümleri ile yaratıcılığınızı köpek balığınızın üstünde özgür bırakabilirsiniz. Okyanusta fazlaca değişik olsun. Ek olarak, yıkımınızı daha da güçlendirmek için daha çok yavru köpek balığı satın alabilirsiniz. Madeni paraları kullanabilir yada ihraççının hususi etkinliklerinden yararlanabilirsiniz.

Hungry Shark Evolution Apk

Yavru köpekbalıkları olmalarına rağmen, güçlerini hafife almayın. Sadece güçte değil, bununla beraber oyunu fazlaca sempatik hale getiriyorlar. Her türden köpek balığından oluşan bir takım toplayın, okyanus taramanız renkli olacak ve uçsuz bucaksız okyanusun terörü olacaksınız. Shark Week’in Resmi oyunuyuz, her hafta Shark Week’mişcesine canlı.

Doymak bilmeyen bir köpek balığının kontrolünü alıp çılgınca bir okyanus saldırısına başlayıp, önüne çıkan herkesi ve her şeyi yiyerek olabildiğince uzun süre hayatta kal! Çok güzel bir su altı dünyasını keşfedip Büyük Beyaz ve Megalodon gibi efsanevi köpek balıklarını evrimleştir!

Bu aksiyon dolu su serüveninde şunları yapabilirsin:
• Bir düzineden fazla eşsiz köpek balığının ve diğer harikulade yaratıkların kilidini aç
• Dalgaların hem altında hem de üstünde yer alan açık bir dünyayı keşfet
• Çene düşüren 3 boyutlu grafiklerin ve ses efektlerinin keyfine var
• Derinliklerdeki gizemli yaratıkları keşfedip mideye indir
• Avcı güçlerini artırmak için Yavru Köpek Balıklarını yanına al
• Lazer, Sırt Roketi, Silindir Şapka gibi şahane aksesuarlar tak!
• Batık durumdaki Bonus Nesneleri bulup topla Hungry Shark Evolution Apk İndir
• Pek çok meydan okuma görevine bir diş at
• Daha uzun hayatta kalıp daha fazla puan toplamak için Altına Hücum kullan
• Düzenli oyun içi etkinliklere katılıp sınırlı sayıdaki ödülleri kazan
• Sezgisel dokunuş veya eğme kontrolleri ile saldır
• Nerede olursan ol çevrimdışı oyna. Wi-Fi gerekmiyor!

Bu uygulamada, güncelleştirmelere ve aksesuarlara harcanabilen Mücevher ve Altın para biriminden satın almanı sağlayan Uygulama İçi Satın Alım bulunmaktadır. Mücevherler ve Altınlar, satın almadan oyun içinde de veya Hazine ekranından reklam videosu izleyerek de toplanabilir.

Bu oyunda reklam bulunmaktadır. Bir şey satın alırsan reklamlar devre dışı bırakılır.

Facebook’ta beğen: https://hungryshark.co/FacebookPage Twitter’da takip et Twitter @Hungry_Shark YouTube’da abone ol: https://hungryshark.co/HungryYouTube Desteğe mi ihtiyaç duyuyorsun? Geri bildirimde bulunmak istediğin bir şey mi var? Bize buradan ulaş: https://support.ubi.com

Neler yeni ?

Green Game Jam Girişimi'nin FinalistiÇOK GEÇ OLMADAN OKYANUSLARIMIZI TEMİZLEYİN- Köpek balığı dünyası çöp canavarları tarafından istila edildi!- Plastik kirliliğini birlikte yenmek için DENİZ VAKUMUNU kullanın- Denizleri kurtarırken vahşi yaşamın geri dönüşüne tanık olun


Hemen indir (mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.