LOST In Blue (Global)

LOST In Blue (Global)
Uygulama Adı LOST in Blue (Global) LOST in Blue (Global) is the most famous version in the LOST in Blue (Global) series of publisher Volcano Force
Yayıncı Volcano Force
Tür Macera Oyunları
Boyut 17
Versiyon 1.83.0
Total installs 5,000,000
Güncelleme Tarihi MART 18, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Macera Oyunları
4.6 ( 242 ratings )
Price: $0
Hemen indir
• MENÜ MODU• Çoklu Harita Hızı [1-3]
Rate this post

LOST in Blue MOD APK indir bir adada kaybolan genç bir erkek hakkındaki büyüleyici ve benzersiz bir ortam olarak bir öykü alır. Ne yazık ki, serüven yolculuğundan sonrasında tayyare bir kaza yaptı ve her şey özgün planın ötesindeydi. Siz bu durumda olsaydınız, iyi mi davranırdınız? Gerçekten de, adanın güvenilir olup olmadığını ve iyi mi döneceğimizi bilmemekle beraber ölüm kalım LOST in Blue indir şansından ötürü genel duygu dehşete düşüyor. Yeni bir ortama ahenk sağlamaya çalışmalı ve bir an ilkin buradan çıkmanın bir yolunu bulmalıyız.

Kolay olmasa da LOST in Blue APK kombinasyonu ile her şey oldukça daha güzel olacak. Oyuncular o genç erkeğin rolünü oynayacak ve bunun şeklinde şeyleri kendileri için yaşayacaklar. Kendi zekanız ve yeteneğinizle bu zorlukları en iyi halde aşın. Elinde hiç bir şey olmadan hayatla yüzleşmek oldukça zor ve sinir bozucu olabilir. Ama kendi kararlılığın ve ölüm kalım yeteneğinle bunu yapacaksın ve kolayca üstesinden geleceksin. Yaşam için silahlar ve aletler yapmak için bu yırtıcı adada kaynaklar bulmalı ve toplamalıyız.


Silahlar, kendimizi korumamıza ve öngörülemeyen durumlarda kullanmamıza destek verir ve günü geçirmemize destek olacak araçlar. Ayrıca LOST in Blue MOD APK indir, arasında yaşayabileceğiniz bir ev inşa etmenin bir yolunu bulmanızı da istiyor. Evinizin oldukça büyük bulunmasına gerek yok ve ancak huzurlu yaşayabilmeniz gerekiyor. Yavaş yavaş tsunami, fırtına vb. aşırı hava koşullarıyla yüz yüze kalacağız, sakin kalıp bu zorlukların üstesinden gelmeye çalışacağız ve en müsait yanıtı beraber düşüneceğiz.

LOST in Blue MOD APK indir
LOST in Blue MOD APK indir

LOST in Blue MOD APK İndir

Bir uçak kazasından kurtulduktan sonra silahlar ve araçlar yaparak, tesisler ve evler inşa ederek bu garip adadaki unsurlara karşı koymak için kaynaklar toplamalısın. Ateşli volkanlar, dondurucu buzullar gibi çeşitli doğal ortamlarda ve mutant zombiler, milisler ve vahşi yaratıklar gibi zorlu engellerle savaş! Eve dönebilmek için elinden geleni yap.

Oyun Özellikleri:
-Çok Oyunculu
Bu gizemli terk edilmiş adada hayatta kalmak için dünyanın dört bir yanından gelen oyuncularla arkadaşlıklar kurmalı ve sınırlı kaynakları toplamalısın.

-KARAKTER GELİŞİMİ
Hayatta kalmak ve doğa ananın sunduklarını sonuna kadar deneyimleyebilmek için karakterini yükselt.

-EŞSİZ BİR ADA
Bu oyunun PVE kısmı hiçbir oyuna benzemez. Hayatta kal ve kumsallar, tropik yağmur ormanları, bataklıklar ve yanar dağlar gibi doğal sahneleri keşfet. Aynı zamanda, 1980’lerden kalma bir sefer gemisi, birçok gizli araştırma laboratuvarı, kadim yer altı harabeleri ve ölümcül terk edilmiş tapınaklar gibi insanlar tarafından yapılan engellerle de savaş.

-YAPMAYI VE İNŞA ETMEYİ ÖĞREN
Kendi kampını inşa etmek için malzemeler topla ve onları kullan! Çeşitli aletler ve silahlar yapmayı öğren. Hayatta kalmak için onlara ihtiyacın olacak! Gözlem kuleleri, okçu kuleleri gibi savunma yapıları ile tohum ekip yiyecek yetiştirebileceğin bostan veya avcılık ya da toplama araçları yapabileceğin çalışma tezgâhları gibi hayatta kalma yapıları içeren eşsiz kampını inşa et!

-PVP VEYA PVE
Senin seçimin! Başka oyuncularla ister savaş ister iş birliği yap!

-HEYECAN VERİCİ MACERALARA KATIL
Bu oyun, oyuncuların terk edilmiş bir adada nihai hayatta kalma deneyimini yaşamaları için geliştirildi. Bu oyundaki PVE ve PVP unsuları başka hiçbir oyunda yok!

Bu adada hayatta kalıp evine dönebilir misin?

Neler yeni ?

Sürüm 1.82 Güncellemesi!1. Sezon Savaş Alanında Teçhizat Modifikasyon Planlarının düşme mekaniği ayarlandı.2. Kümülatif Harcama Etkinliği artık mevcut.3. Hazine Avı'na birden fazla görünüm seti ve yeni bir yol arkadaşı eklendi.4. Kötü niyetli ters ibraz tespiti eklendi, oyuncular kötü niyetli ters ibrazlardan dolayı cezalandırılabilir.


Hemen indir (17)

Artık indirmeye hazırsınız LOST in Blue (Global) ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.