MARVEL Super War Apk İndir – Full Sürüm

MARVEL Super War Apk İndir – Full Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher NetEase Games
Yayıncı NetEase Games
Tür Strateji Oyunları
Boyut 27mb
Versiyon 3.17.2
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 27, 2022
MOD Bilgisi Full Sürüm
Android Android Strateji Oyunları
3.7 ( 325 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

MARVEL Super War Apk İndir Marvel’in ilk mobil MOBA oyunu! Iron Man ve Captain Marvel için yeni Space War kostümleriyle savaşa dalın!
Marvel ve NetEase Games, Marvel Evreninin mobil ekranda en dinamik, göz kamaştırıcı ve sadık rekreasyonunu sunmak için bir araya geldi. Daha fazla olasılık keşfetmeye ve aksiyonu daha önce hiç olmadığı gibi deneyimlemeye hazır olun!
Iron Man’e karşı Kaptan Marvel, Spider-Man’e karşı Deadpool, X-Men’e karşı Avengers! Destansı 5v5 gerçek zamanlı süper savaşlar, uçsuz bucaksız evreni sallamak üzere!
Ne için bekliyorsun? Arkadaşlarınızı toplayın, nihai ekibinizi oluşturun ve yeni ve bilinmeyen Marvel MOBA ayetini keşfedin.
Gelin ve Bir Süper Kahraman Olarak Savaşın!

MARVEL Super War Apk İndir

—- Savaş Alanına Gidin!
Wakanda savaş alanındaki 5v5 gerçek zamanlı süper savaşlar engin kozmosu sallamak üzere! Zengin orman kaynakları ve dinamik bir harita ile kendi benzersiz stratejilerinizi oluşturarak ve ekip çalışmasıyla takım savaşlarını kazanın!


—-50’den Fazla Eşsiz Süper Kahraman ve Kötü Adam
MARVEL Super War, tüm Marvel evreninden otantik Süper Kahramanlar içerir. Nihai all-star kavgasına katılmak için her biri benzersiz stil ve becerilere sahip çok sayıda Kahraman ve Kötü Adam arasından seçim yapın.

—-Adil ve Dengeli Savaş
Dengeli kahramanlar, dengeli savaş anlamına gelir. İtibar ve başarılar beceri ve azim yoluyla kazanılmalıdır. Tamamen adil dövüşlerde rakiplerinizi alt etmenin heyecanını yaşayın.

—-Süper Kahraman Olarak Dövüş!
Sahne senin! Favori karakteriniz olarak oynayın ve özel saldırı kombinasyonları, dinamik efekt ve hareket yetenekleriyle gücünüzü gösterin. Savaş alanında kendi önemli noktalarınızı yaratın!

Bizi Facebook’ta takip edin: https://www.facebook.com/MARVELSuperWar/
YouTube’da abone olun: http://www.youtube.com/c/MarvelSuperWar
Resmi web sitesi: www.MARVELSuperWar.com

Neler yeni ?

En son güncellemeler1. Sezon 9 başlıyor!2. S.H.I.E.L.D. Battle Pass 018'i duyurdu!Yeni KahramanYeni kahraman Profesör X savaşa katıldı!Yeni Görünümler1. Yeni 2022 Ay Yeni Yılı serisi görünümleri artık mevcut!2. Avengers Mech Strike serisi görünümleri artık mevcut!Yeni Etkinlikler1. [Bir Yeni Bolluk Yılı] etkinliği başladı!2. Mantis'in [Doğu Zümrüdü] görünümünün kilidini açın ve 621'e varan indirimli Yıldız Kredisinin tadını çıkarın!


Hemen indir (27mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.