Mr Fight - Wrestling Puzzles

Mr Fight - Wrestling Puzzles
Uygulama Adı Mr Fight - Wrestling Puzzles Mr Fight - Wrestling Puzzles is the most famous version in the Mr Fight - Wrestling Puzzles series of publisher Lion Studios
Yayıncı Lion Studios
Tür Action
Boyut 35.1 MB
Versiyon 1.19
Total installs n/a
Güncelleme Tarihi 2021-07-16
MOD Bilgisi Kilitler Açık
Android Android Action
4,1 ( 763 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Kilitler Açık

Rate this post

Mr Fight APK İndir gürlemeye hazır mısın?

Bay Bullet ve Bay Ninja’nın büyük başarı yakalayan devamı, bulmaca saplantınızı gidermek için yeni bir rakip ringe giriyor! Ölümcül silahlara kayıtlı ellerle, yalnızca güvenilir hız göstergesini giyerek, zıplarken, dönerken, hareketler yaparken ve düşmanların arasından geçerken Mr Fight APK İndir kontrol edin. Bu meydan okuma, kaba kuvvetten çok daha fazlasıdır ve duruma ayak uydurmak için beyin kaslarınızı da esnetmeniz gerekecektir. Yüzüğün kralı olmak için gerekenlere sahip misin kardeşim!?

Düşmanlarınızı alt edin ve yeni seviyelere seyahat ederken, rehineleri kurtarırken ve yeni dövüş becerilerinin kilidini açarken öldürücü darbeyi indirin. Maceranıza şimdi başlayın! Rakiplerinizi ne kadar çabuk dağıtabilirsiniz!

Mr Fight APK İndir

Oyun özellikleri:

1. Şampiyon ol!
Kötü adamları yok etmek için beyninizi ve kas gücünüzü kullanın. Düşman casuslarından zombilere, kötü odunculara ve uzaylılara kadar hepsi şampiyon olma yolunda ilerliyor.

2. Sonsuz seviyeler
Zorluk, tonlarca benzersiz seviye ile asla bitmez! Ne kadar akıllısın? Tüm bulmacaları çözebilir misin? Zincirleme reaksiyonlar oluşturmak için nesneleri düşürmek ve patlatmak için Mr Fight APK İndir dövüş becerilerinizi kullanın ve kazanmak için ne gerekiyorsa yapın!

3. Komik Fizik Bilmecesi
Giysilere ihtiyacı olan bu gibi becerilere sahip! Bunu başarmak için doğruluktan daha fazlasını gerektirir. Hız, zamanlama ve sabır, yüzüğün kralı olmak için ihtiyaç duyacağınız her şey! Her seviyede üç yıldız alabilir misin?

4. Sürekli Eklenen Yeni Özellikler
Asla sıkılma! Bay Dövüş, yeni benzersiz seviyeler, silahlar ve diğer görünümlerle sürekli olarak güncellenmektedir. Aksiyonu kaçırmak istemeyeceksiniz.

Bay Bullet ve Bay Ninja’yı sevdiyseniz, Bay Dövüşü SEVECEKSİNİZ

Herhangi bir geri bildiriminiz varsa, bir seviyeyi Mr Fight APK İndir geçmek için yardıma ihtiyacınız varsa veya oyunda görmek istediğiniz harika fikirleriniz varsa https://lionstudios.cc/contact-us/ adresini ziyaret edin!

Size Bay Bullet, Happy Glass, Ink Inc ve Love Balls’u getiren Stüdyodan!

Diğer Ödüllü oyunlarımız hakkında haberler ve güncellemeler almak için bizi takip edin;
https://lionstudios.cc/
Facebook.com/LionStudios.cc
Instagram.com/LionStudioscc
Twitter.com/LionStudiosCC
Youtube.com/c/LionStudiosCC

Neler yeni ?Hemen indir (35.1 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mr Fight - Wrestling Puzzles ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.