Penny & Flo: Finding Home Apk İndir – Full Sürüm

Penny & Flo: Finding Home Apk İndir – Full Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Tactile Games
Yayıncı Tactile Games
Tür Bulmaca
Boyut 122.21 MB
Versiyon 1.70.0
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 8, 2022
MOD Bilgisi Sınırsz Para ve Kilitler Açık
Android Android Bulmaca
4.5 ( 375 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Penny & Flo: Finding Home Apk İndir yapboz oyunu türüne ilgi duyan biriyseniz, aşağıdaki oyun kesinlikle sizin için yaratılmıştır. Penny & Flo: Finding Home, içinde yerleşik birçok farklı yeni özellik içeren bir bulmaca çözme oyunudur. Bu oyuna gelen oyuncular, her oyun aşamasında dikkatli bir şekilde yönlendirilen diğer belirli duyguları deneyimleyecekler.

Penny & Flo: Finding Home Apk yapımcısı, bu oyunu deneyimlerken oyuncuların duygularıyla çok ilgileniyor. Bu nedenle, oyunda her zaman anketler açılır, böylece oyuncular duygu ve düşüncelerini dile getirebilirler. Yani bu güncellemede oyun, oyunun bir önceki güncellemede yaptığı hataları düzeltmeye çalıştı. Üstelik bu son güncellemede oyun, oyuncular için yeni bir özellik de sunuyor. Bu nedenle, bu özellik sayesinde oyuncular, güzel New York’ta yeni duygular ve manzaralar yaşayacaklar.

Penny & Flo: Finding Home Apk İndir

Bu yeni oyun ortamında karakterler, oyuncuların üstesinden gelmelerine yardımcı olacak yeni zorluklarla karşılaşacaklar. Bu oyun, oyundaki ana bağlamı ile lüks, gösterişli ve büyük bir konak olarak tanımlanır. Bu eşsiz konağın sahibi, Hollywood’un en ünlü eski yetenekli aktrisidir. Bu nedenle, ününe ayak uydurabilmek için büyük bir konak inşa etti. Ama çok büyük olduğu için çözemediği birçok sorun var.

Ev sahibinin malikanede çıkan sorunları çözebilmek için bu kez baktığı kişiler ise oyunun iki ana karakteri olan Penny & Flo: Finding Home Apk. Bu iki karakter, büyük evde, ancak daha spesifik olarak her odanın içinde meydana gelen sorunları çözebilmek için sahip oldukları yetenek ve becerileri kullanacak. Konakta her şeyi normale döndürebilmek için iki karakterin oyunun ortaya çıkaracağı birçok zorluğun üstesinden gelmesi gerekecek.

Aşk? Arkadaşlık? Malikane? Bulmacalar? HEPSİ BURADA! Penny & Flo: Evi Bulmak’ta hepsi var. Bu yeni, dinlendirici ve eğlenceli ÜCRETSİZ üçlü eşleştirme oyununda malikaneyi yenile ve zorlu bulmacaları çöz!

Penny & Flo: Finding Home İndir, eski bir Hollywood yıldızının malikanesini ihtişamlı günlerine geri kavuşturmalarına yardım et ve zorlayıcı bulmacaları çözmek için parçaları eşleştir. Penny ve Flo’nun renkli kişiliklerle arkadaşlık kuracağı, ilginçliklerle dolu bu hikayeye adımını at. Parçaları eşleştir ve malikanede çalışmaya başla; temalı güçlendiriciler ile oyna ve düzinelerce özelleştirme seçeneği ile malikaneyi yenile!

Gizli malikane bölgelerini keşfet ve dekorasyon projen için yüzlerce eşya arasından seçim yap! Otur, arkana yaslan ve harika bir hikayeyle zenginleştirilmiş bu bulmaca oyununun keyfini çıkar! Şimdi yenilemeye başla!

Özellikler:
– Malikaneyi hikayeyle bağlantılı benzersiz odalarla YENİLE ve dekore et!
– Parçaları EŞLEŞTİR ve bağımlılık yaratan yüzlerce bulmaca seviyesini çöz!
– Hikayedeki sürprizlerin KEYFİNİ ÇIKAR, bu esnada gizli sırları ve gizemleri keşfet!
– Gizli eşyalarla dolu malikaneyi ARAŞTIR ve gizli bölgeleri aç!
– RAHATLA ve eğlenceli ve samimi diyaloglarla dolu bir hikayeye tanık ol!

Penny ve Flo’nun hikayesini keşfetmek, gizli bölgeleri ortaya çıkarmak ve malikaneyi dekore etmek için zorlayıcı bulmacaları çöz! Rahatla, arkana yaslan ve bu heyecan verici hikayenin keyfini çıkar!

Penny & Flo: Evi Bulmak, düzenli olarak daha fazla bulmacayla ve eğlenceli hikayelerle güncellenecek! Zaten oyunu oynadın ve beğendin mi? Güncellemeler için bizi takip et ve oyunu değerlendir!

Neler yeni ?

Bu haftaki güncelleme ile Galloway'in tiyatrosuna geri dön! Penny ile Flo, yeni bölümde Daphne'nin sırlarını çözmeye devam edecek!


Hemen indir ( 122.21 MB)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.