Pou Apk İndir – Sınırsız Para Ve Full Sürüm

Pou Apk İndir – Sınırsız Para Ve Full Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Zakeh Ltd
Yayıncı Zakeh Ltd
Tür Gündelik
Boyut 11mb
Versiyon 1.4.97
Total installs 500,000,000
Güncelleme Tarihi Mayıs 11, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para Ve Ful Sürüm
Android Android Gündelik
4.3 ( 292 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Pou Apk İndir, bir evcil hayvana bakma hikayesi etrafında döner ve bu garip bir hayvandır; onu sadece diğer birçok gezegende bulabilirsiniz. Oyuncular, eviniz olan alanda evcil hayvanlarıyla etkileşime girecek. Her gün yapılacak iş banyo yapmak, beslenmek ve onunla oynamaktır. Diğer eğlence aktiviteleri de ufkunuzu genişletmenize ve çok daha aktif olmanıza yardımcı olur. Sistem, isteklerinizi erken almak ve anında yürütmek için özel bir kurulum dizini oluşturur.

Pou Apk İndir güncellenmiş versiyonunda ilgi gören içerik, içerik ve deneyim kalitesi ile ilgili bir dizi değişiklik ve ekleme içeriyor. Her oyuncu, katıldığında bir hayvan yetiştirilecektir; benzersiz bir görünüme sahiptirler. Bununla birlikte, diğer hayvanlara benzeyen ve onların gelişmesine yardımcı olan rutinler oluşturabilirsiniz. Yeni eklenen kostüm ve stil koleksiyonu, kostüm mağazasını ziyaret ederken size daha fazla seçenek sunacak.


Pou Apk İndir

Evcil hayvanları yeni sahiplerine bağlayacak daha fazla minyatür oyun eklendi. Deneyiminize kaliteli güncellemeler getirmeye devam edeceğiz. Kendi yabancı evcil hayvanınıza bakmak için gerekenlere sahip misiniz ?! Besleyin, temizleyin, onunla oynayın ve benzersiz zevkinizi karşılamak için farklı duvar kağıtları ve kıyafetlerin seviyelerini yükselterek ve kilidini açarken büyümesini izleyin. Pou Apk İndir nasıl kişiselleştireceksiniz?

Pou’yu besle, kendine iyi bak ve büyümelerini izle! Oyun odasında oyun oyna ve para topla! Laboratuardaki İksirlerle Deney Yap! Pou’nun görünümünü kişiselleştirin! Yeni Kıyafetler, Şapkalar ve Gözlükler deneyin! Her odanın duvar kağıdını özelleştirin! Başarıların ve Özel Eşyaların Kilidini Aç! Ziyaret et ve arkadaşlarınla ​​oyna! Pou Apk İndir ile konuş ve dinle!

Neler yeni ?

(hata düzeltmeleri)Şapka: Kulaklıklar! ^_^Gözlükler: Güzel! ^_^Duvar Kağıtları: Sevgililer! ^_^Yeni ayakkabılar! ^_^Polis Kıyafeti ve Şapkası! ^_^Daha Ucuz Kıyafetler ve Şapkalar! ^_^Hayalet Cadılar Bayramı Kıyafeti! ^_^Cadı Elbisesi Kıyafeti! ^_^Cadı Şapkası Renkleri! ^_^Yeni Yemek!^_^Oyun: Bağlan 2!^_^Pou ve Evcil Hayvan: Maske!^_^Kıyafet: Süper Kahraman!^_^Oyun: Plaj Voleybolu + PvP! ^_^Şapkalar: Baş Yayları ve Taçlar! ^_^Pou: Saç bantları! ^_^Ayarlar: Dil! ^_^Geç güncellemeler için özür dileriz, HALA BÜYÜK bir şey üzerinde çalışıyoruz! ^_^http://help.pou.me


Hemen indir (11mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.