Real Boxing 2 Apk İndir – Sınırsız Para Sürüm

Real Boxing 2 Apk İndir – Sınırsız Para Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Vivid Games S A
Yayıncı Vivid Games S A
Tür Spor
Boyut mb
Versiyon 1.17.1
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 14, 2022
Android Android Spor
4.4 ( 918 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Real Boxing 2 Apk İndir oyuncuların farklı tarzlarda boks maçlarına dahil olacağı bir dövüş oyunudur. Bu oyuna katılan oyuncular, dünya şampiyonu boksörlerin yanı sıra son derece seçkin oyuncularla dövüş deneyimi yaşayacaklar. Gündüz veya gece, kaç kişi savaşırsa savaşsın, oyuncular heyecan verici etkinliklere katılabilir. Üstelik oyuncuların katılacağı savaşlar, gerçek hayattan hiçbir farkı olmayan, farklı ve son derece profesyonel içeriklere sahip olacak. Oyun, oyuncuları oldukça profesyonel bir boks sahasına taşıyacak.

Çünkü oyuncular, oyunun fethedebileceği mükemmel oyuncularla savaşabilmek için teknik hareketlerin yanı sıra jablar, çapraz kancalar, ters kancalar ve yan yumruklarla ustalaşacak. Aynı zamanda, oyuncuların oynarken konsantre olmaları gerekir ve rakibi yenmenin bir anda biteceğini hissedeceklerdir. Real Boxing 2 İndir , oyunculara daha hızlı kazanabilmeleri için birçok boks pozisyonu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda oyuncular her bir farklı maç için uygun olan ayrı boks stilleri seçebilirler.


Real Boxing 2 Apk İndir

Oyuncular beğendikleri karakteri seçecek ve gücü, hızı ve dayanıklılığı artırmak için daha fazla öğe donatacaklar. Oradan oyuncular, daha fazla oyuncuyla savaşabilmek için kendi boks stillerini oluşturacaklar. Oyuncu rakipleri kazanırsa, oyuncu terfi edecek ve birçok ücretsiz eşya alacaktır. Oyuncunun aldığı eşya, karakterinin güçlenmesine yardımcı olacak bir savaş aracı olacaktır. Daha spesifik olarak, oyuncular mevcut karakterleri seçmek yerine kendilerine istedikleri bir karakteri yaratabilecekler.

Yüz, vücut ağırlığı, kas şekli, oyuncuların yarattıkları karakteri sevecek şekilde seçme hakkı vardır. Real Boxing 2, oyuncuların arkadaşlarıyla oynamasını da destekler. Arkadaşlarıyla birbirlerine yumruk atmak isteyen ancak incinmekten korkan oyuncular için gerçekten harika, bu yüzden arkadaşlarınızı rekabet etmeye davet edin ve korkmadan tüm gücünüzle boks yapabilmek için. Oyuncular, hadi savaşalım. Oyunun skor tablosunda en yüksek puanları elde etmek için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Real Boxing 2 Apk İndir

Birkaç maç kaybettiğinizde asla cesaretinizin kırılmadığını unutmayın çünkü bu, oyuncuların şampiyonluğu kazanmaları için birikmiş deneyimdir. Henüz bir şey biliyor musun? Real Boxing 2 Apk çok özel bir zamanda efsanevi Lord MayWinner etkinliğinde düzenlenip yakın zamanda canlı yayınlanacak. Oyuncular oyunu indirmek için bile hızlı değiller, karakterlerini mücadeleye hazırlamak için tam olarak donatıyorlar ve değerli ödüller kazanma fırsatına sahipler.

Ayrıca Los Angeles’tan yeni gelen Lando Phil de bu dramatik maça boks disiplininin yeni bir üyesi olarak katılacak. Real Boxing 2 Apk İndir çok sayıda boks sahnesi bulunduğundan oyun sadece 16 yaş ve üzeri oyunculara açıktır. Oyuncunun savaşının sorunsuz ilerlemesi için, oyuncuların sabit bir İnternet bağlantısına sahip üst düzey cihazlarda oynamaları önerilir. Real Boxing 2 Apk ayrıca günlük piyangoda her gün çekici hediyelere sahiptir ve oyuncular şanslarını deneyebilir; belki de karakterlerini şarj edebilecek değerli eşyalar alacaklar.

Neler yeni ?

Gelen Güncelleme!Merhaba boksörler, bu sefer size oyun ve sistemlerde deneyiminizi daha keyifli hale getirecek yeni teknik iyileştirmeler getiriyoruz.Godfire de destansı meydan okumasıyla geri döndü. Onun küçük parıltısına kıyasla, yanan bir ateş olduğunuzu kendinize kanıtlayın!Bu yama için hepsi bu, ancak daha çok şeyimiz var.Oyuna başla!


Hemen indir (mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.