Remini Photo Enhancer Apk İndir – Premium Sürüm Güncel

Remini Photo Enhancer Apk İndir – Premium Sürüm Güncel
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Splice Video Editor
Yayıncı Splice Video Editor
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 15mb
Versiyon 2.3.1.202116448
Total installs 50,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 15, 2022
MOD Bilgisi Premium
Android Android Fotoğrafçılık
3.8 ( 344 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Remini Photo Enhancer Apk İndir, favori fotoğraflarının ve videolarının kalitesini yükseltmek isteyenler için mükemmel bir uygulamadır. Bu gençler için vazgeçilmez bir uygulamadır. Gelişmiş teknoloji ile bu uygulama, kullanıcıların eski resimleri profesyonel, net fotoğraflara geri yüklemelerine yardımcı olur. Veya kullanıcılar, en kaliteli fotoğraflara düzenlendikten sonra fotoğrafların netliğini artırabilir. Kullanıcılar, bu harika araçla sevdikleri anılarını koruyabilir veya akrabaları veya arkadaşlarıyla düşük kaliteli fotoğrafları geri yükleyebilir.

Remini Photo Enhancer Apk İndir, modern AI teknolojisi ile kullanıcıların düşük kaliteli, bulanık fotoğrafları daha keskin ve daha profesyonel hale getirmelerine yardımcı olacak. Kullanıcıların karmaşık düzenleme adımlarından geçmek yerine hafifçe tıklamaları yeterlidir ve AI teknolojisi her şeyi halleder. Uygulamayı indirdikten sonra, bir hesaba kaydolacak ve tamamen ücretsiz kullanacaksınız. Ancak, günde yalnızca ilk üç fotoğrafı ücretsiz olarak düzenleyebilirsiniz.


Remini Photo Enhancer Apk İndir

Kullanmaya devam etmek istiyorsanız, uygulamanın özellikleri için ödeme yapmanız gerekir. Görüntüyü keskinleştirmek için, kullanıcıların görüntüyü seçmek ve görüntünün geri yüklenmesini beklemeye başlamak için Geliştir’i tıklaması gerekir. Görüntü kurtarma işlemi sırasında kullanıcının çıkış yapmaması gerekir, aksi takdirde baştan başlarsınız. Görüntü kurtarma süresi, görüntülerinizin kalitesine bağlı olarak hızlı veya yavaş olacaktır.

Remini Photo Enhancer Apk, eski fotoğraf kurtarma özelliğine ek olarak, kullanıcıların eski videoları kurtarmasına da olanak tanır. Video seçmek, fotoğraf seçmeye benzer; ve ancak, video kurtarma işlemi uzun zaman alacaktır, bu nedenle daha uzun süre beklemeniz gerekir. Cihazınıza indirmeden önce, kullanıcılar kurtarılan videoyu önizleyebilir. Uygulama, özellikle kontrast, ışık veya görüntünün netliği gibi manuel ayarlarla benzersiz bir fotoğraf özelliği de sağlar. Eski, düşük kalitede, flu ya da yıpranmış resimleri tek bir dokunuş ile yüksek çözünürlüklü fotoğraflara dönüştürün!

En yeni Yapay Zeka teknolojisinden yararlanan Remini ile her türlü resim flu görüntüyü gidererek görselleri tamir edebilir ve mükemmel hale getirebilirsiniz. Mazide kalan anıları yeni bir dokunuş işe capcanlı cam gibi HD görüntülerle yeniden yaşayın.

Şimdiye kadar 100 milyondan fazla fotoğraf Remini ile yeniden hayat buldu. Remini fotoğraf editörü, dünya genlinde en popüler uygulamalar arasında yer alıyor. Eski aile fotoğraflarınızı tarayın, yepyeni hale getirin ve eski günleri yeniden yad edin!

——– Remini Apk sayesinde… ——–
– Selfie, portre ya da grup fotoğraflarınızı HD yapın; yüz detaylarını incelediğinizde gözlerinize inanamayacaksınız!
– Eski, flu ya da yıpranmış aldığınız görüntüleri tamir edin
– Nostaljik ve eski fotoğraf makineleri ile çekilmiş fotoğrafları temizleyin
– Odaklama hatası yapılarak çekilmiş resimlerin cam gibi olmasını sağlayın
– Düşük kaliteli fotoğrafların piksel sayısını artırın ve rötuşlayın

Yapay Zeka modeli üzerinde sürekli iyileştirmeler yapıyor, memnun kalmanız için yeni özellikler eklemeye devam ediyoruz. En yeni güncellemeler için sık sık kontrol edin.

Uygulama şu dilleri destekliyor: İngilizce, Hintçe, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, Modern Çince, İspanyolca ve Tay Dili.

Tüm premium özelliklere erişmek için abone olun.
• Üyelik süresi: haftalık, aylık, yıllık
• Satın alma işlemini onayladığınızda, ücret Google Hesabınızdan tahsil edilir.
• Satın alma işleminden sonra Hesap Ayaları üzerinden üyeliklerinizi yönetebilir ve aboneliğin otomatik olarak yenilenmesi seçeneğini kapatabilirsiniz.
• Otomatik yenileme seçeneğini mevcut abonelik süreniz sona ermeden en az 24 saat önce kapatmazsanız, aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir.
• Mevcut abonelik süreniz sona ermeden önceki 24 saat içerisinde yenileme ücreti hesabınızdan tahsil edilir.
• Aboneliğinizi iptal ettiğinizde, abonelik hakkınız süre dolana kadar aktif olacaktır. Otomatik yenileme devre dışı kalsa da mevcut abonelik süresi için yapmış olduğunuz ödeme iade edilmez.
• Ücretsiz deneme hakkı verilmişse, üyelik satın alındığı sırada deneme hakkından arta kalan süre artık kullanılamaz.

Uygulamanın sonraki sürümlerinde görmek istediğiniz bir özellik var mı? Lütfen bize support-android@remini.ai adresinden ulaşın.

Hizmet Şartları: https://www.bendingspoons.com/tos.html?app=1470373330
Gizlilik Politikası: https://www.bendingspoons.com/privacy.html?app=1470373330

Neler yeni ?

Merhaba Remini Kullanıcıları,Bugün Geliştirme özelliğimizi denemek için mükemmel bir gün! Geliştirilmiş fotoğraflarınızın keyfini her zamankinden daha fazla çıkarmanızı sağlamak için görünümü ve hissi iyileştirdik.Şerefe,Remini Ekibinot Yeni Video Enhance üzerinde çok çalışarak onu daha hızlı, daha sezgisel ve daha güçlü hale getiriyoruz. Çok yakında, takipte kalın!


Hemen indir (15mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.