RS Dosya Yöneticisi

RS Dosya Yöneticisi
Uygulama Adı RS Dosya Yöneticisi RS Dosya Yöneticisi is the most famous version in the RS Dosya Yöneticisi series of publisher RS Mobile Group
Yayıncı RS Mobile Group
Tür Verimlilik
Boyut 21.47 MB
Versiyon 1.8.5.1
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 30, 2022
MOD Bilgisi Kilitler Açık
Android Android Verimlilik
4.4 ( 887 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

RS File Manager Apk İndir gelirken güvenli, rahat ve müessir anahtar kelimeler yaşayacaksınız. Size bilgisayarınızda dosya yönetimi yapmak şeklinde birçok seçenek sunuyoruz. Bunların arasında, kopyala, yapıştır, taşı ve sil şeklinde özelliklerden bahsedebilirsiniz… Sadece bu değil, bununla beraber veri kaybını azaltmak için verileri başarıyla sıkıştırmanıza ve açmanıza destek olabiliriz, depolama ve arkadaşlarınıza ve ortaklarınıza daha süratli gönderirken mühim kapasite durmadan. Size bereketli disk analizi getiriyoruz ve size dosya kategorileri ve Kapasite ile alakalı net bilgiler sunuyoruz.

Spesifik olarak, bu tatbik ne kadar alan kullandığınızı, her aktiviteyi ve indirilen dosyaların ne kadar yer kapladığını çözümleme etmeye başlamış olacak ve burada kolayca görünecek. Cihazın kapasitesini kolayca test edin. Bununla kalmayıp, bu özellik, kısa sürede oluşturulmuş hangi dosyaların büyük dosyalar olarak kabul edildiğini de söyler. Ayrıca, internet sitesinden sizin RS File Manager Apk İndir oluşturduğunuz yada indirdiğiniz yada arkadaşlarınız tarafınca gönderilen yüzlerce hatta milyonlarca dosya, her ihtiyacınız olduğunda onu bulmanızı zorlaştırabilir.

RS File Manager Apk İndir

Bu nedenle RS File, anahtar kelimelerde yada sıralanmış her kategoride süratli ve basit bir halde arama yapmanızı sağlayarak size oldukca şey elde eden parlak zeka bir arama sistemi oluşturmanıza destek olmuştur. Bununla kalmayıp, herhangi bir dosyayı oldukca seviyorsanız ve onu mevcud öteki dosyalardan oluşan topluluktan ayrı tutmak istiyorsanız, RS File apk sizi favori dosyalar özelliğine çayır ediyor. Kullanıcılar, alaka alanlarını işaretlemek ve sonrasında sizin için kıymetli bir hazineye benzetilmek suretiyle ayrı bir kategoriye dercetmek suretiyle bir yada daha çok favori dosyayı işaretleyebilir ve seçebilir.

Özellikle fotoğraf ve video olarak mevcud dosyalar için RS File indir, öteki metin dosyaları şeklinde ancak adları değil, isimlerinin yanında gösterir; Ayrıca size görüntünün yada videonun daha çok minik resmini getiriyorum. Sonuç olarak, daha basit, süratli ve bereketli bir halde bulmanız ve test etmeniz için gereksinim duyduğunuz verileri tanımanıza destek olacaktır. Harika olan, keşfetmek için içeriğe tıklamanız gerekmediğinde, yalnızca dışarıdan görmeniz gerektiğidir.

RS File Manager Apk İndir bahsetmişken, kullanıcılar için en temel sadece en faydalı özellikleri iyi mi unutabilirsiniz? İhtiyacınız olmayan yada artık lüzumlu olmayan verileri ancak bir düğmeye dokunarak kesebileceğiniz gerçeğinden bahsetmiyorum bile. Ayrıca, verileri bir dosyadan diğerine kolayca kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Ayrıca, dosyaları bir yerden başka bir yere taşımayı kolaylaştıran sıkıştırma ve açma özelliği de göz ardı edilemez.

RS Dosya Yöneticisi – RS Dosya Gezgini, telefonunuzun yerel ve ağ dosyalarını kolayca yönetmenize yardımcı olur.
Yerel dosya yönetimi:
Dosyaları ve daha fazlasını kopyalayabilir, taşıyabilir, silebilir, yeniden adlandırabilir, sıkıştırabilir, açabilirsiniz.
Ağ dosyası:
Google Drive, OneDrive’da oturum açabilir veya bir yerel alan ağına (SMB) bağlanabilirsiniz veya ftp’ye bağlanabilir ve hatta telefonunuzu web üzerinden yönetebilirsiniz.
ayrıntıları:
Zengin dosya işlemleri:
RS Dosya Yöneticisi, dosyaları kopyalama, kesme, silme ve yeniden adlandırma dahil olmak üzere çeşitli temel dosya işlemleri sağlar. Ayrıca dosya gizleme, dosya imi, dosya paylaşımı, dosya sıkıştırma, dosya açma vb.
Dosya araması:
Aramak istediğiniz herhangi bir dosyayı kolayca arayabilirsiniz. Ayrıca dosya aramayı da sınıflandırıyoruz. Görüntüler, müzikler, videolar ve uygulamalar dahil olmak üzere kategorilerdeki dosyaları hızla filtreleyebilirsiniz.
Dosya sınıflandırması:
RS Dosya Yöneticisi dosyaları sınıflandırır, resimlerde, videolarda, müziklerde, uygulamalarda, belgelerde, sıkıştırılmış dosyalarda ilgili kategorileri görebilir ve bunları kolayca yönetebilir ve görüntüleyebilirsiniz.
Sıkıştırılmış dosya:
Sıkıştırılmış dosyaları, zip, rar ve 7z gibi sıkıştırılmış dosyalar gibi kolayca yönetebilir ve dosyaları zip ve 7z içine sıkıştırabilirsiniz.
Netdisk:
Google Drive, Dropbox, OneDrive dahil olmak üzere çeşitli ağ disk bağlantılarını destekliyoruz. Ağ diskine bağlandıktan sonra, temel ağ dosyası yönetimini gerçekleştirebilirsiniz. Önemli olan, yerel dosyaları çalıştırmak kadar basit bir şekilde dosyaları ağ diski ve yerel dosyalar arasında kolayca kopyalayabilmeniz veya taşıyabilmenizdir. Aynı zamanda, çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir ağ diskinin birden fazla girişini de destekliyoruz.
LAN / SMB:
RS Dosya Yöneticisi, LAN’ın otomatik olarak taranmasını ve sunucuların manuel olarak eklenmesini ve SMB 1.0 ve SMB 2.0 protokollerini destekler. Bağlantının kararlılığını ve hızını sağlamak için LAN bağlantısını da optimize ediyoruz. PC paylaşımına, NAS’a, yönlendiricilere ve diğer SMB cihazlarına bağlanmak için bir cep telefonu kullanmayı deneyin.
FTP:
Ftp, sftp, ftps dahil olmak üzere çeşitli FTP bağlantıları sunuyoruz ve WebDav kullanarak çeşitli cihazlara kolayca bağlanabilir. Ayrıca, ftp sunucusuna bağlanmak için uygun olan LAN’da ftp taramasını da destekliyoruz.
PC’den görüntüle:
Telefonunuzdaki bir FTP servisini açarak, telefon dosyalarınızı diğer cihazlarda kolayca görüntüleyebilirsiniz. Telefon dosyalarınızı PC’nizden, diğer telefonlardan.
TV yönetimi:
Android TV yönetimi ile, dosya yönetimi ve uygulama yönetimi dahil olmak üzere TV’nizi çok kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.
Bluetooth:
Bluetooth ile yakındaki Bluetooth cihazlarını tarayabilir ve Bluetooth cihazlarını basit bir bağlantı ile yönetebilirsiniz.
Son belgeler:
En son oluşturulan dosyaları bulmak ve ihtiyacınız olan dosyaları kolayca bulmak için Son Kullanılanlar özelliğini kullanabilirsiniz.
Geridönüşüm kutusu:
Geri Dönüşüm Kutusu, silinen dosyaları önbelleğe alabilir, önemli dosyaları silmenizi ve gereksiz hasarlara neden olabilir.
Dosya Şifreleme:
128 bit şifreleme, gizliliğinizi aktarımdaki ve buluttaki istenmeyen okuyuculardan korumak için kullanılır.
Kök Yöneticisi:
Kök modunu etkinleştirebilir, kök dosyalarınızı yönetebilirsiniz.
RS dosya gezgini tarafından desteklenen diller: İngilizce ( en ), Arapça ( ar ), Almanca ( de ), İspanyolca ( es ), Fransızca ( fr ), İtalyanca ( it ), Portekizce ( pt ), Rusça ( ru ) vb.

Neler yeni ?

1. Analiz özelliği Android 11'e uyum sağlar2. Diğer özellikler optimizasyonu3. Hata düzeltme


Hemen indir ( 21.47 MB)

Artık indirmeye hazırsınız RS Dosya Yöneticisi ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.