RTS Siege Up Apk İndir – Sınırsız Kaynak Sürüm

RTS Siege Up Apk İndir – Sınırsız Kaynak Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher ABUKSIGUN
Yayıncı ABUKSIGUN
Tür Strateji Oyunları
Boyut 12mb
Versiyon 1.1.102r21
Total installs 5,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 12, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Kaynek
Android Android Strateji Oyunları
4.5 ( 498 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

RTS Siege Up Apk İndir, oyuncuları adaya görevler gerçekleştirmeleri ve kaleyi düşmandan savunmaları için gönderen oldukça ilgi çekici bir oyun yaratmak için aksiyon ve sofistike taktikleri birleştiren bir 3D savunma oyunudur. Önceki oyunlardan farklı olarak bu oyun, oyunculara yeni bir eğlence alanı ve çeşitli görevler sunuyor. Bu savunma oyununu kazanmak için oyun, bir dizi güçlü düşmana karşı savaşmak için birçok akıllı taktik gerektirir.

RTS Siege Up söz konusu olduğunda, birçok oyuncu oyuna eklediğiniz anıları kesinlikle hatırlayacaktır. Özünde, bu, yeni oyuncular için yeni bir oyun platformunda geliştirilen stratejiyle dolu bir 3D oyundur. Şu anda oyun, oyuncuların tutkularını yerine getirmeleri için birçok benzersiz özelliği yükseltti. İnanın bu oyun boş zamanınızı boşuna bırakmayacak. Bu oyunda oyuncular, yığını işgal etmek için uzak ülkelerden gelen düşman ordularına karşı sağlam bir savunma kalesi inşa etmek için birçok farklı görevi yerine getirecekler.


RTS Siege Up Apk İndir

Belki oyuncular bunun gibi bazı kale kurma oyunlarına pek aşina değillerdir. Oyunda oyuncular, kaleyi korumaları gereken bir fantezi dünyasına dalmış durumdalar. Bu oyuna katılın, oyuncular birçok savunma kulesini deneyimleyin ve taktik savaşta birçok çekici seviyenin üstesinden gelin. Savunma kalesini korumak için kaleler ve müstahkem duvarlar inşa etmeniz gerekecek. Tam özellikli eski tarz fantezi RTS Siege Up İndir. Güçlendirici yok. Zamanlayıcı yok.

Kazanmak için ödeme yok. Savaşlar 10-20 dk. 26 görev kampanyası, çevrimiçi PvP ve PvE. Wi-Fi çok oyunculu ve modlama desteği. Çevrimiçi oynamak, kendi seviyeleri oluşturmak veya diğer oyuncular tarafından yapılan seviyeleri indirmek için “Topluluk”u açın! Savaş sanatını geliştir, zafer satın alınamaz! Arkadaş bulmak ve geliştiriciyle fikirlerinizi paylaşmak için Discord ve sosyal medyadaki arkadaş canlısı indie topluluğumuza katılın! Oyun mobil ve PC’de mevcuttur.

Özellikler:
• Taş ve ahşap duvarlı Orta Çağ kaleleri!
• Duvarları yıkmak için mancınıklar ve diğer savaş araçları inşa edin!
• Okçular, yakın dövüşçüler ve süvariler, kalenizi savunmaya hazır. RTS Siege Up Apk 
• Deniz savaşları, nakliye gemileri ve balıkçı tekneleri
• Kaynakları ve stratejik konumları ele geçirin ve koruyun

• Farklı oyun mekaniğine sahip 26 görev kampanyası
• Seyirci modu, oyun içi sohbet, yeniden bağlantı desteği, botlarla veya botlara karşı takım oyunu, takım arkadaşları PvP ve PvE haritaları ile paylaşım birimleri ile çok oyunculu (Wi-Fi veya genel sunucular). PC ve diğer platformlarla çapraz oynama.
• Oyuncular tarafından yapılan 4000’den fazla PvP ve PvE görevinin oyun içi kütüphanesi. Seviyelerinizi paylaşın ve topluluk arasında terfi edin!
• Otomatik kaydetme ve tekrar kayıt sistemi (ayarlardan etkinleştirilmelidir)
• Seviye düzenleyici, kendi oyun modlarını, kampanya görevlerini (replikalar, diyaloglar ve görsel komut dosyası oluşturmaya yakın deneyim getiren birçok tetikleyici ile) oluşturmaya izin verir.
• Sadece kuşatma ekipmanı ile yıkılabilen ve savunuculara bonus veren duvarlar
• Savaş ve nakliye gemileri, balıkçı tekneleri, harita boyunca inşa etme ve kaynak yakalama
• Akıllı telefonlarda dikey yönlendirme için tam destek, orduyu seçmenin farklı yolları, mini harita, kontrol grupları, otomatik kaydetme sistemi

• İnternet üzerinden Deneysel İskeleden İskeleye oyunu, mobil platformlarda çalıştığı kanıtlandı ancak cilalanması için zamana ihtiyacı var
• Deneysel platformlar arası modlama desteği

Orta çağ imparatorlukları ve ortaçağ savaş gemileri dünyasında kaleleri savunun ve kuşatın!

Uygun kontrol ile her birliğe veya tüm orduya komutlar verin. RTS Siege Up Apk 
Kaynakları toplayın ve ekonomiyi gerçek zamanlı olarak geliştirin. Otomatik kaydetme sistemiyle ilerlemenizi kaybetme konusunda endişelenmeyin. Dikey veya dikey yönlendirmeyi oynatın.
Harita üzerinde herhangi bir yere inşa edin ve yapay zamanlayıcılar olmadan yakın dövüş, okçu veya süvari eğitin.

Oyunun ilk aşamalarında etkili bir ekonomi inşa etmeniz gerekiyor. Kaynaklar planlı bir ordu kurmak için yeterli olmalıdır. Koruma hakkında unutma. Oyunun başında bir veya iki kule inşa edin.
Saldırı sırasında ordunun takviyeye ihtiyacı var. Kışla, savaşçılar için bir toplanma noktası belirlemenizi sağlar.

Neler yeni ?

- Kampanya için 3 yeni görev eklendi- Seviye düzenleyici için yeni dekorasyon nesneleri ve dokular, bazı komutların düzeltmeleri- Şifacı iyileştirmeleri, düzeltmeler ve artırılmış iyileştirme aralığı- Mancınık yeniden dengelendi, birimlere karşı artan hasar- Lobi ayarlarında 120/200 adet limit arasında geçiş yapma- Mızrakçıların hareket hızı artırıldı ve mancınıklar için kulelere karşı ilave hasar bonusu- Çok Oyunculu düzeltmeler ve iyileştirmeler- Küçük düzeltmeler ve optimizasyonlar


Hemen indir (12mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.