Scripts: Romance Episode

Scripts: Romance Episode
Uygulama Adı Scripts: Romance Episode Scripts: Romance Episode is the most famous version in the Scripts: Romance Episode series of publisher SkyRise Digital Pte Ltd
Yayıncı SkyRise Digital Pte Ltd
Tür Rol Oyunu
Boyut 117.52 MB
Versiyon 2.0.0
Total installs 500,000
Güncelleme Tarihi Mart 25, 2022
MOD Bilgisi Reklam kazanç ödülü
Android Android Rol Oyunu
4.6 ( 222 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Scripts: Romance Episode Mod Apk indir Bu oyuna geldiğinizde, size birçok yeni ve coşku verici malumat veren muhtelif değişik içeriklere haiz birçok hikayenin tadını çıkaracaksınız. Senaryolara gelince, oyuncular yaratıcı olma ve en ilginç ve anlamlı içeriğe dayalı hikayeler yaratma hakkına haiz olacaklar. Ona dayalı bir arsa kurmak için kendiniz için herhangi bir tema seçebilirsiniz. Birçok kullanıcı romantizm, macera, vehamet ve daha fazlası şeklinde popüler yazıları kullanır.

Her vaziyet ve hikayenin iyi mi gelişeceği, yazdığınız senaryoya bağlıdır ve hikayenin iyi yahut fena bir sonu olup olmadığı size bağlıdır. Zekanız ve yaratıcılığınızla her insanın dikkatini çekmek için esrarengiz hikayeler oluşturun ve yaratın. Oyunun sunmuş olduğu pek oldukca hususiyet ile, öteki bütün oyuncularla en coşkulu biçimde okumalı ve etkileşime geçmelisiniz. Komut dosyaları, oyunculara en gelişmiş ve epik grafikleri verecektir. Her görüntü, birçok oyuncuyu etkilemek için hususi olarak tasarlanmış ve HD keskinliğindedir.


Scripts: Romance Episode Mod Apk

Ek olarak, bu oyunda gözüken karakterler de müstahsil tarafınca parlak yüzleri ve yanan vücutları ile güzel bir biçimde çizilmiştir. Bu minik detay, birçok oyuncu üstünde mühim bir tesir yarattı. Ayrıca, birbirlerini daha iyi idrak etmek için sohbetler vesilesiyle birbirleriyle daha huzurlu konuşabilirler. Senaryolara katılırken, oyuncular her değişik hikayedeki her karakterin kaderine karar verme hakkına sahiptir. Hayatlarının iyi mi olduğu, sevinçli yahut üzgün, tüm bunlar size kalmış. Onlar için en güzel ve sevinçli yaşamı yaratmalı ve zorlukları en sorunsuz ve yumuşak bir biçimde aşmalısınız.

Yeni bir karar vermeden ilkin dikkatlice düşünmelisiniz. Dikkatlice düşünün ve istenmeyen sonuçlardan kaçınmak için neticeleri düşünün. Komut dosyaları, öteki yarınızı en huzurlu ve erişilebilir biçimde bulmanızı sağlayacaktır. Hangi cinsiyete yada etnik kökene haiz olduğunuz mühim değil; mühim olan senin karşındakine olan sevgin. Kişilikleri ve alaka alanları hakkındaki daha çok malumat edinmek için uzun zaman o karakter hakkındaki daha çok malumat edinin. Açık, hoş ve dost canlısı biriyseniz, reel aşkı çabucak bulacaksınız. Romantizm ve ihtiras dolu aşk hikayeleri yaratmanın en keyifli ve parasız yolunu oynayın.

Scripts: Romance Episode, en iyi etkileşimli hikaye oyunlarından biri olarak, keyfini çıkarmanız için birçok hikaye içerir! Hikaye temaları romantizm, macera, korku, LGBTQ+, fantezi, gizem ve çok daha fazlasını içerir!

Platform Özellikleri
Tek bir platformda okuyun, etkileşim kurun ve hikaye oluşturun.
Tatlı romantizmden yoğun maceralara kadar çok sayıda hikaye okuyabilir ve hikayenizin gidişatına karar vermek için çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.
Kendinizi [Scripts: Romance Episode]’daki hikayelere bırakın ve ruh eşinizi seçin.
İnteraktif hikayelerinizi oluşturun ve paylaşın. Bir sonraki yıldız yazar olabilirsin!

Sizi benzersiz dünyalara kaptırmak için mükemmel grafikler ve çok sayıda tema.

Hikayeleri deneyimleyin, yaptığınız seçimlerle karakterlerle etkileşime geçin. Bu önemli seçimler karakterinizin kaderini belirliyor!

Herhangi bir etnik köken, cinsiyet veya yönelime göre aşk ilginizi özgürce seçin ve benzer düşünen birçok arkadaşınızla aşkınız hakkında konuşun. Oyunun benzersiz stilinin tadını çıkarın ve kendi hikayenizin rotasını oluşturun! En iyi yazarlarımızdan yarı yolda bırakamayacağınız hikayeler var!

Kendi romantizminizi seçin! İşte okuyucularımızdan bazı favori hikayeler:
Yasak Aşk
Hikaye tanıtımı: Babanın dairesinden taşınmak için kariyer arayan sıradan bir şehir kızısın. Hayatınızı değiştiren bir giyim mağazası asistanıyla tanışıyorsunuz. Aileyi mi yoksa aşkı mı seçeceksiniz?

Dadı Sevgilim
Hikaye tanıtımı: Başarılı bir iş kadınısınız. Yeni tuttuğunuz dadı ile aranızda kıvılcımlar uçuştuğunda, bunu profesyonelce sürdürebilecek misiniz, yoksa yasak arzunuza teslim olabilecek misiniz?
Bu LGBTQ+ hikayesi tüylerinizi diken diken edecek!

Üç’ün Şirketi
Hikaye tanıtımı: Üvey kardeşin Wayne, seni bir kereden fazla baştan çıkarmaya çalıştı. Yeni kız arkadaşı Lily’yi eve getirene kadar tercihini gizli tuttun. Sana zevkle eziyet ediyor. Üçünüze ne olacak?

Kraliyet Sırrımız
Hikaye tanıtımı: Kraliyet prensesi olarak “mükemmel” tavrınız, en karanlık sırrınız ortaya çıkarken sona ermek üzere: Bir kadına aşıksınız. Özgürlüğünüz için her şeye karşı savaşabilecek ve gerçek aşkı bulabilecek misiniz? Seçimleriniz neler ve kaderiniz ne olacak?

Beni düzelt
Hikaye tanıtımı: Bu sizin için romantik bir gezi. Hayat zorlaşıyor ve kısa sürede profesyonel tavsiyeye ihtiyacınız olduğunu fark ediyorsunuz. Seksi terapistiniz Vicky ile böyle tanışırsınız. O heyecan verici kıvılcımı takip edecek misin?

HER GÜN yeni hikayeler ve bölümler! Scripts: Romance Episode Mod Apk indir şimdi indirin ve benzersiz romantizminizi keşfedin! Hikaye seçimleriniz sizin kararınız!]

En son bilgileri almak için Facebook, Instagram ve Twitter‘de Scripts: Romance Episode‘u arayarak bizi takip edebilirsiniz.

Neler yeni ?

YeniliklerSabit hatalar ve geliştirilmiş performans.


Hemen indir ( 117.52 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Scripts: Romance Episode ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.