Stone Grass

Stone Grass
Uygulama Adı Stone Grass Stone Grass is the most famous version in the Stone Grass series of publisher Freeplay Inc
Yayıncı Freeplay Inc
Tür Arcade
Boyut 114.78 MB
Versiyon 1.7.122
Total installs 5,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 19, 2022
MOD Bilgisi reklamsız
Android Android Arcade
3.6 ( 257 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Stone Grass Apk İndir Her şeyin jilet gibi düzgün görünmesi hoşuna gidiyor mu? O zaman Stone Grass apk tam senlik! Gelmiş geçmiş en zevkli çim biçme makinesi simülatör oyununda amacın çimleri kesip mükemmel bir çimlik alan yaratmak! Bu çim kesme oyununda önemli olan üç şey var: sen, düzgün bir çimlik alan ve aranızda kalan çimler. Çim biçme makinenle bir tur at, çimleri kes ve en popüler oyunlardan birinde çim kesme işinin ustası olduğunu herkese göster. Hadi biraz çim biçelim!

Stone Grass Apk İndir

ZENGİN OLMA VAKTİ GELDİ

Stone Grass indir rahatlatıcı bir çim kesme oyunundan çok daha fazlası—aynı zamanda en iyi simülasyon oyunlarından biri! Sadece çim keserek devasa bir imparatorluk inşa edebilirsin. Bu çim biçme makinesi simülasyonunda kurallar basit: çimleri biç ve kazan. Eğlence oyunları tarihindeki en başarılı hasat işinin altında senin imzan olsun!

İSTATİSTİKLERİNİ YÜKSELT

Stone Grass Apk İndir bir yükseltme oyunu mantığındadır, yani bu oyunda daha ileri gitmek için becerilerini ve istatistiklerini sürekli geliştirmen gerek. Ekipman kaliteni yükselt, hızını ve kapasiteni artır ve her şeyden önemlisi çimleri biçmeye devam et—çim biçmedeki ustalığının meyvelerini toplamaya başla!

YENİ TOPRAKLAR KEŞFET

Bu efsane çim biçme makinesi simülatöründe, kesilmeyi bekleyen çok alan var. Adalar arasında seyahat et, çim biçme makineni çalılık alanlara sür ve tek bir ot bile kalmayana kadar çimleri biç. Bu simülatör oyununda ne seni ne de çim biçme makineni hiçbir güç durduramaz.

Emin ol, daha önce gördüğün diğer oyunlardan çok farklı. Bu çim biçme simülatör oyununun en iyisi olduğuna hala ikna olmadın mı? Oyunda seni bekleyenlere bir göz at:
– Benzersiz bir mekanik
– Güzel manzaralar
– Canlı ve parlak grafikler
– Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir çim kesme oyunu
– Rahatlatıcı bir oyun deneyimi
– Sürekli bir kazanç ve harika ödüller
– El ustalığı ile özelleştirme becerisi

Kim demiş simülasyon oyunları eğlenceli olamaz diye? Stone Grass Apk İndir oynadığın diğer eğlenceli oyunlara hiç benzemiyor. Bu çim biçme oyunu ile çim biçmenin ne kadar heyecan verici ve bağımlılık yapıcı olduğu keşfet! Şimdiye kadar ki en iyi simülasyon oyunu olan Stone Grass’i şimdi indir. Hayatının en büyük macerası bu çim biçme simülatör oyununda seni bekliyor!

Neler yeni ?Hemen indir ( 114.78 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Stone Grass ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.