Tiny Bubbles

Tiny Bubbles
Uygulama Adı Tiny Bubbles Tiny Bubbles is the most famous version in the Tiny Bubbles series of publisher Pine Street Codeworks
Yayıncı Pine Street Codeworks
Tür Puzzle
Boyut 69.62 MBmb
Versiyon 1.11.18
Güncelleme Tarihi -
MOD Bilgisi Kilitler Açık
Android Android Puzzle
4,8 ( 82 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Kilitler Açık

Rate this post

Tiny Bubbles Apk İndir Bir düzineden fazla oyun ödülünün sahibi. Bu büyüleyici bulmaca oyununda sıvı sabun köpüğü kümeleriyle oynayın. Şişir, karıştır, eşleştir, patlat ve çöz. Tamamlanacak yüzlerce hedef. Beyninize bir egzersiz yapın: kolay başlar, sonra giderek daha zorlaşır.

** NOT: Tiny Bubbles’ın bu ücretsiz sürümü reklam desteklidir. Herhangi bir uygulama içi satın alma, reklamları kaldıracaktır. Karanlık Grafik Modu ve 49 zor bulmaca ile 2 ek Dünya’nın kilidini açan bir yükseltme var.


YENİLİKÇİ YENİ OYUN
Baloncukları renkli havayla doldurun ve gerçek baloncukların fiziğini kullanarak yakındaki baloncukları itin! Yeni renkleri karıştırmak ve 4 veya daha fazla eşleşme oluşturmak için baloncuklar Tiny Bubbles Apk İndir arasında kenarları kırın. Göz kamaştırıcı bonuslar için basamaklı zincirleme reaksiyonlar oluşturmak için bir hamle listesinden stratejinizi planlayın

Tiny Bubbles Apk İndir

MUHTEŞEM İÇERİK SAATLERİ
Her yolda benzersiz sürprizler yaşayın! 170’in üzerinde el yapımı bulmacanın her biri, sürekli artan zorluklarla birlikte yeni düşünme ve bükme stratejileri gerektirir. 3 farklı oyun modunda oynayın: PUZZLES, ARCADE ve INFINITY. Ustalığınızı test edecek 35 kabarcıklı başarıyı geçmeye çalışın.

HAYAT GİBİ SABUN KÖPÜK FİZİK
Sanatçı/kodlayıcı/tasarımcı Stu Denman’ın vizyonundan ve MIT bilim adamı dedesinin çalışmalarından ilham alan oyun, doğanın güzelliğini ekranınıza getiriyor. İnanılmaz derecede akıcı “moleküler dinamik motor”, 60 FPS’de yüzlerce baloncuğu canlandırıyor.

RAHATLATICI VE ATMOSFERİK
Rahatlatıcı ortam müziği, patlayan balonların tatmin edici sesleriyle zarif bir şekilde bütünleşir. Bir çift kulaklık takın ve yeni bir akış ve farkındalık düzeyi yaşayın. ASMR. Takıldığınız zamanlar için faydalı ipuçları kazanmak için Sonsuzluk modunu oynayın. Tiny Bubbles Apk İndir

ÇEKİCİ YARATIKLAR
Baloncuklara hapsolmuş küçük su canlılarına yardım edin. Açgözlü jöle yengeçlerinden ve dikenli kestanelerden kaçının. Onu sevin ya da ondan nefret edin, Bloop adındaki meraklı bir balık, tabiatınızı iyimser veya kötümser olarak ortaya çıkaracaktır.

RENK KÖR MODU
Müdahaleci simgeler veya desenler olmadan özgün ve erişilebilir bir Tiny Bubbles Apk İndir oyun deneyimi sağlayan yenilikçi bir renk körü moduna sahiptir.

—— ÖDÜLLER ——
● Kazanan, En İyi Mobil Oyun, SXSW’de Oyuncunun Sesi Ödülü
● Kazanan, En İyi Hızlı Oynatma, 14. Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri
● Kazanan, Google Bağımsız Oyunlar Festivali
● Büyük Ödül Sahibi, The Label’s Indie Showdown
● Resmi Seçim, The PAX 10, Penny Arcade Expo West
● Kazanan, Amazon Games Tiny Bubbles Apk İndir Forum Karşılaşması
● Kazanan, Seattle Bağımsız Oyun Yarışması
● Kazanan, Genel Olarak En İyi Oyun, Intel Buzz Workshop
● Resmi Seçim, Bağımsız Megabooth, PAX West
● Unity Vitrini ile Yapılan Resmi Seçim
● Finalist, Intel Seviye Atlama
● Finalist, En İyi Oynanış, AzPlay, İspanya

Veri Gizliliğinin İfşası: Onay vermeniz halinde Tiny Bubbles, sorunları teşhis etmek, oynanışı iyileştirmek ve daha alakalı reklamlar göstermek için cihaz bilgilerini toplar. Herhangi bir oyun içi satın alma, reklamları kaldıracaktır.

Herhangi bir sorununuz veya geri bildiriminiz varsa, sizden haber almak isteriz:
E-posta: support-gp@pinestreetcodeworks.com
Web: https://pinestreetcodeworks.com/support

Neler yeni ?Hemen indir (69.62 MBmb)

Artık indirmeye hazırsınız Tiny Bubbles ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.