Truck Simulator USA Apk İndir -Sınırsız Para Sürümü

Truck Simulator USA Apk İndir -Sınırsız Para Sürümü
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Ovidiu Pop
Yayıncı Ovidiu Pop
Tür Simülasyon
Boyut 10mb
Versiyon 5.6.0
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Mayıs 10, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Simülasyon
4.0 ( 899 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Truck Simulator USA Apk İndir, kendi başınıza ağır bir kamyon veya treyler sürerken size harika bir deneyim yaşatacak. Harika grafiklere sahip, arabaların görüntülerini gerçek gibi yeniden üreten, kontroller detaylı bir şekilde anlatılmış, oyun oyunculara oldukça gerçekçi bir deneyim yaşatıyor. Büyük arabalar üzerinde veya Amerika Birleşik Devletleri’nin her yerine mal taşıma görevini yerine getirin. Arabanızda dolaşın ve bir kamyon şoförünün eğlencesini hissedin.

Yeni güncellenmiş sürüm, size yeni bir araç modeli olan ELEKTRİKLİ kamyonu getirmeye devam ediyor. Bu çok modern bir araçtır ve uzun süredir popüler değildir ancak kısa sürede bu oyuna dahil edilmiştir. Yeni otomobilin görünümünün yanı sıra, aracın yakıt ikmal sürecine hizmet etmek için elektrikli şarj istasyonları da inşa edildi. Bazı başka mallar da güncellenir. Ayrıca artık filonuz için daha fazla yönetici kiralayabilirsiniz. Truck Simulator USA Apk İndir‘da onlarca ünlü kamyon ve treyler markası yer alıyor.


Truck Simulator USA Apk İndir

Buradaki arabalar çoğunlukla ABD, Kanada ve Meksika’dan. Belirli ayrıntılarla yeniden üretilirler, gerçek sürümlerin neredeyse mükemmel bir kopyası. Hepsinde, üretildiği ülkenin ulusal bayrağı olan plakalar bulunur. Mağaza fiyatlarına bağlı olarak hızları, modelleri ve sevkiyat hacimleri değişiklik göstermektedir. 18 Tekerlekli’yi sürmenin nasıl hissettirdiğini öğrenmek ister misin? Truck Simulator USA Apk İndir harika konumları keşfetmene olanak tanıyacak gerçek bir tır tecrübesi sunuyor.

Bu American Truck Simulator’da gerçekçi motor sesleri ve ayrıntılı iç mekanlarla birçok tır markası bulunuyor! Amerika’nın bir ucundan diğerine tır kullan, araçlar, benzin, çakıl, gıda ve çok daha fazlası gibi bir sürü havalı şeyi naklet… Profesyonel bir kamyon şoförü ol ve kariyer ve çevrim içi çok oyunculu modun tadını çıkar!  Amerika’nın bir ucundan diğerine tır kullan, Truck Simulator USA oyna!

Özellikler:
• Çok sayıda Amerikan Tırı markası
• ABD, Kanada ve Meksika
• Farklı iklim konumları: çöl, kar, dağ, şehir
• İyileştirilmiş Kontroller (ayarlı direksiyon, tuşlar ya da sanal direksiyon)
• H-Vites ve Debriyaj ile Düz Vites
• Gerçekçi Motor Sesleri (V8, Cummins, vb..)
• Nakliye edilecek birçok treyler
• Çok Oyuncu Modu ve Kariyer Modu
• Araçlarda görsel ve mekanik hasar
• Yeni hava sistemi (kar, yağmur, güneş…)
• Sosyal Sayfalarımızda yeni tırlar ya da özellikler talep edin!

Neler yeni ?

- yeni ayar mevcut!- yeni tekerlekler mevcut!- hata düzeltme!- yeni fragman!- çok oyunculu mesajlar!- yakında daha fazla güncelleme geliyor!


Hemen indir (10mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.