Two Guys & Zombies 3D Apk İndir – Full Sürüm

Two Guys & Zombies 3D Apk İndir – Full Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Two players game
Yayıncı Two players game
Tür Aksiyon
Boyut 130.42 MB
Versiyon 0.50
Total installs 500,000
Güncelleme Tarihi Nisan 14, 2022
MOD Bilgisi Koşulsuz silah satın alın ve çok sayıda elmas alın.
Android Android Aksiyon
4.4 ( 511 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Two Guys & Zombies 3D Apk İndir, tek başına veya bir grup arkadaşla oynanabilen bir oyundur. Mücevherleri elde etmek için önce zombi ordusunu öldürmelisiniz. Çiftlikte bir kovboy olacaksın. Bir kez oynamaya başlayabilir ve mücevheri elde edebilirsiniz. Onları yok etmek için onlara ateş edeceksiniz. Doğru atış yapmak için hızlı hareket etmeli ve gözlemlemelisiniz. Hızlı olmazsan yakında sana doğru hareket edecekler ve seni yaralayacaklar. Onları uzaktan yok etsen yardımı olurdu.

Silahların yanı sıra, zombi sürüsüyle savaşmanıza yardımcı olması için çeşitli silahlar kullanabilirsiniz. Two Guys & Zombies 3D Apk İndir karakterinizin kovboy, zengin adam, inşaatçı veya doktor gibi işlerini özelleştirebilirsiniz. Ardından büyü yükseltme, jeton elde etme, zombi hediyesi veya altın yelek gibi büyüleri seçersiniz. Av tüfeği, luger veya bazuka gibi çeşitli silahlar arasından seçim yapabilirsiniz. Two Guys & Zombies 3D, çeşitli zombi türlerini ortadan kaldırmanız gereken bir atış oyunudur.


Two Guys & Zombies 3D Apk İndir

Arkadaşlarınızla birlikte tadını çıkarabilirsiniz. Amacınız hayatta kalırken tüm zombileri öldürmektir. Taşlar, silah satın almak ve donatmak için kullanılabilir. Zombileri vurmayı kolaylaştırmak için birkaç büyü satın alabilirsiniz. Onlar size yaklaşana kadar ateş etmeye devam etmelisiniz. Ayrıca çiftlik yönetim süresini açık veya koyu olarak değiştirebilirsiniz. Two Guys & Zombies 3D Apk 

Atış oyunlarından hoşlanıyorsanız, bunu zombileri öldürmek için denemeli ve çiftliğinizi dikkatli bir şekilde yönetmelisiniz. Two Guys & Zombies 3D: Online, arkadaşlarınızla İnternet üzerinden oynayabileceğiniz heyecan verici bir 3D zombi nişancı oyunudur. Oyundaki ana görev, mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmak ve kahramanı, kahramanın silahlarını ve çok daha fazlasını satın alabileceğiniz veya yükseltebileceğiniz elmasları elde etmektir.

Oyun, bu tür oyunlara standart olmayan bir yaklaşımla sizi memnun edecek – şimdi, zombileri öldürmenin ve savunma inşa etmenin yanı sıra, hayatta kalmanıza yardımcı olacak faydalı kaynakları çıkarmak için fabrikaları kullanabilirsiniz. Arkadaşlarla oynamak çok daha ilginç, bu nedenle, geleneksel olarak sizin için çok oyunculu ekledik, 2 oyunculu, 3 oyunculu veya 4 oyunculu bir oyun arıyorsanız, o zaman ihtiyacınız olan şey bu.

Özellikleri:
• İki, üç, dört oyuncu için çok oyunculu
• Silahları ve kahramanı yükseltme
• Barikatlar, kuleler, fabrikalar vb. İnşası
• Birçok farklı zombi
• Çok sayıda silah – tabancalar, pompalı tüfekler, saldırı tüfeği, makineli tüfekler, el bombası fırlatıcıları vb.
• Güzel 3D grafikler ve film müziği

Not:
Oyun şu anda erken geliştirme aşamasındadır, bu nedenle hatalar ve eksik içerik görebilirsiniz.
Tüm hatalar derhal düzeltilecek ve oyunun içeriği her zaman doldurulacaktır.

Tüm sorularınız için gamedel@yandex.ru adresine yazabilirsiniz.

Neler yeni ?

- Yeni bir kahraman eklendi- Reklamları görüntüleme ödülü artırıldı- Bazı hatalar düzeltildi


Hemen indir ( 130.42 MB)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.