Ultimate Car Driving Simulator Apk İndir – Sınırsız Para Güncel Sürüm

Ultimate Car Driving Simulator Apk İndir – Sınırsız Para Güncel Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Sir Studios
Yayıncı Sir Studios
Tür Yarış
Boyut 12mb
Versiyon 7.1.3
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 12, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Yarış
4.0 ( 429 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Ultimate Car Driving Simulator Apk İndir, oyuncuların farklı ortam ve modlarda sürüş becerilerini sergileyebilecekleri bir oyundur. Her mod, sürüşün belirli bir yönünü gerektirir, bu nedenle iyi vakit geçirme yolunda olacaksınız. Aynı zamanda, çeşitli sayıda araba ile para kazanmak ve onların kilidini açmak için zaman harcayacaksınız. Herkes yolda etkileyici bir görünüme sahip bir araba kullanmak ister.

Oyuncular Ultimate Car Driving Simulator Apk büyük bir dünyaya girecek ve onu keşfetmek için arabalarıyla vakit geçirecekler. Oyunda para kazanmak için yeteneklerine ve ilgi alanlarına göre farklı oyun modları bulabilirler. Aynı zamanda, her birinin üstesinden gelmek için zaman alacakları belirli sayıda zorluklar vardır.


Ultimate Car Driving Simulator Apk İndir

Oyundaki her ortam, sürüş becerilerinize meydan okumak için arazi özelliklerine sahiptir. Simülasyon oyunları gibi, oyuncular tamamen gerçekçi bir sürüş hissine sahip olmak için arabalarını tüm detaylarıyla kontrol edebilecekler. Bu, karmaşıklığı nedeniyle oyuncuları her zaman cezbeder ve bu kontrole uyum sağlamaları zaman alacaktır.

Aynı zamanda bu, oyuncuların fiziğin tüm yelpazesini deneyimleyeceği bir dünyadır, örneğin dikkatli sürmezseniz araba yok edilebilir. Kimse bunun olmasını istemiyor. 2020 en iyi araba sürüş simülatörü oyunu en gerçekçi sürüş fiziği, sınırsız özelleştirme, büyük açık dünya, bağımlılık yapıcı oyun ve sonsuz eğlence ile geliyor! Ultimate Car Driving Simulator Apk İndir

GERÇEK SÜRÜŞ FİZİĞİ

Ultimate Car Driving Simulator, gelişmiş araba sürüş fiziği motoruyla mobil cihazlarda en iyi araba sürüş simülatörünü oluşturmak için gerçekçilik ve eğlenceli sürüş fiziğini birleştirir. En iyi araba sürüş simülatörü en iyi sürüş fiziği ile birlikte gelir! Yarış arabalarından arazi SUV’larına kadar her türlü aracın kendi fiziği var!

SINIRSIZ ÖZELLEŞTİRME

Kendi arabanı yarat ve tarzını herkese göster! Sayısız vinilden araba parçalarına, bu oyunla kendi rüya otomobilinizi yaratabilirsiniz. Hayal gücünüz tek sınırınız! Aşırı özelleştirme sizi bekliyor!

AÇIK DÜNYA HARİTASI

Büyük açık dünya haritası, aşırı araba sürüş becerilerinizi test etmek ve en iyi oyun deneyimini sağlamak için yaratıcı bir şekilde tasarlanmıştır. Şehirlerden çöllere, Ultimate Araba Sürüş Simülatörü son derece ayrıntılı bir ortama sahip en büyük açık dünya haritası ile birlikte gelir. SUV’nizle sonsuz offroad alanına gidin ve mobil cihazlarda en gerçekçi offroad sürüş deneyimini yaşayın.

EN İYİ SES ETKİLERİ

Oyuncuya en güçlü hissi vermek için tüm sesler gerçek arabalardan kaydedilir. En güçlü yarış arabası sesinden yanan offroad motorlarına kadar, her otomobilin gerçek yarış arabalarından kaydedilmiş kendi özel sesi vardır!

EN İYİ GRAFİK

Gelişmiş grafik motoru sayesinde, Ultimate Simulator artık mobil cihazlarda gelmiş geçmiş en gerçekçi grafikleri ve en derin 3D’yi sunuyor. Aşırı arabalarınızı gerçeklikten ayırt etmekte zorlanacaksınız!

ÜLKE ARAÇLAR

Yarış arabaları, arazi araçları, SUV’lar, tuner arabaları, kas arabaları, 4WD kamyonlar … En sevdiğiniz aracı seçin ve dev bir açık dünya haritasında yapmak istediğiniz her şeyi yapın!

Ultimate Araba Sürüş Simülatörü önerilerinizle düzenli olarak güncellenecektir. Geri bildiriminizle birlikte bir yorum bırakmayı unutmayın.

Instagram’daki geliştiriciyi takip edin
https://www.instagram.com/realedwardsir/

Facebook’taki topluluğu takip et
https://www.facebook.com/speedlegendsgame/
veya Twitter

Şimdi 2020 en iyi sürüş oyunu indirin!

Neler yeni ?

3 Günlük Ücretsiz Deneme-Çevrimiçi Mod: Arkadaşlarınızla Oynayın-Özel Arabanızı Alın-Sınırsız Nitro-Reklamsız


Hemen indir (12mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaSir Studios

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.