XPlayer Apk İndir – Tüm Kilitler Açık Sürümü

XPlayer Apk İndir – Tüm Kilitler Açık Sürümü
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher InShot Inc
Yayıncı InShot Inc
Tür Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
Boyut mb
Versiyon 2.3.0
Total installs 50,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 22, 2022
MOD Bilgisi Video Oynatıcı Tüm Biçimi
Android Android Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
4.8 ( 799 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

XPlayer Apk İndir, kontrol ve kullanıcı deneyiminde faydalı destek özellikleriyle video ve müzik oynatmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Birçok farklı medya dosyasını destekler ve beğendiğiniz filmleri ve şarkıları zorlanmadan özgürce deneyimleyebilirsiniz. Aynı zamanda, deneyim sırasında, altyazıları destekleme veya yeni sürümün müzik seçimini optimize etme gibi diğer özellikleri de bulabilirsiniz. XPlayer’ın yeni özellikleri kısa süre önce eklendi ve film ilerlemelerini kaydedebilecekleri için şüphesiz kullanıcılar için faydalı olacaklar.

Yorucu bir iş gününden sonra eve geldiğinizi ve daha önce izlediğiniz bölüme devam edebileceğinizi hayal edebilirsiniz. Aynı zamanda uygulama, yeni kontrol özellikleriyle birlikte müzik için iki kategori (albüm, sanatçı) ekledi. Yani bunlar görmezden gelemeyeceğiniz mutlak özelliklerdir. XPlayer Apk İndir kullanırken etkileneceğiniz ilk özellik, videolarınızı sorunsuz ve yüksek kalitede izlemektir. Özellikle 4K video kalitesi uygulama ile de oynatılabiliyor, yani bu her kullanıcının yüklemesi gereken bir film aracı olacak.

XPlayer Apk İndir

Kalitenin yanı sıra, yaygın olarak bulunan ve kullanılan bir format olan mp4’ün yanı sıra farklı video dosyalarını açabildiğinizde uygulamanın destek seviyesi de hayranlık uyandırıyor. Video veya müzik oynatma sırasında verimliliği belirleyen birçok faktör vardır ve bunların çoğu genellikle destek ve kalite düzeyidir. MKV, 3GP, AVI, M4V ve diğerleri gibi kullanıcıların uygulama ile açabilecekleri birçok video formatı olduğunda uygulamanın dosya desteği düzeyi tamamen farklıdır.

Elbette bu, müzik dosyası türleri olarak müzik için de geçerlidir ve deneyiminizi sağlamak için başka dosya dönüştürme uygulamalarını kullanmanıza gerek yoktur. XPlayer Apk İndir profesyonel bir kayıttan video oynatma aracıdır. Bu oynatıcı TÜM video formatlarını, 4K/ ultra HD video dosyalarını destekler ve onları yüksek çözünürlükle oynatır. Android tablet ve android telefon için en iyi HD video oynatıcılarından biridir. Tüm Formatlar Video Oynatıcısı ayrıca özel videonuzu silinmekten ya da cihazınız başkaları kullandığında görüntülenmekten korur.

KİLİT ÖZELLİKLER:
● MKV, MP4, M4V, AVI, MOV, 3GP, FLV, WMV, RMVB, TS v.b. dahil TÜM video formatlarını destekler.
● Ultra HD video oynatıcısı, 4K’yı destekler.
● Donanım hızlandırma.
● Özel klasörle videonuzu emniyette tutun.
● Chromecast’ı kullanarak videoları TV’lerde yayınlayın.
● Altyazı indiricisini ve daha fazlasını destekler.
● Altyazı ve ses dosyalarını ayarlayabilirsiniz.
● Gece Modu, Sesi Hızlı Kapatma ve Kayıttan Oynatma Hızı.
● Cihazınızdaki ve SD Kartınızdaki TÜM video dosyalarını otomatik olarak tanımlar.
● Videoları kolayca yönetin ya da paylaşın.
● Ses seviyesini, parlaklığı ve oynatma ilerlemesini kolayca kontrol edin.
● Çoklu oynatma seçeneği: otomatik döndürme, görüntü açısı – rasyo, ekran kilidi v.b.
● Android tablet ve android telefon için hd video oynatıcısı.

XPlayer İndir tüm formatlar video oynatıcısı, android için tamamen ÜCRETSİZ, basit ve güçlü bir HD video oynatıcısıdır. Video formatların tümü desteklenmektedir. Farklı formatlar için tümü bir arada medya oynatıcısı. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için önerilerinize açığız. xplayer.feedback@gmail.com adresini kullanarak bizimle iletişim kurmaktan lütfen çekinmeyin.

Neler yeni ?

🌟 4x hızı destekler 🚀.🌟 Altyazı gölge anahtarı.🌟 Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.🌟 Android 11 depolama mekanizmasına uyum sağlayın.


Hemen indir (mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.