Zombie Frontier 3: Sniper FPS Apk İndir – Sınırsız Para Güncel

Zombie Frontier 3: Sniper FPS Apk İndir – Sınırsız Para Güncel
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher FT Games
Yayıncı FT Games
Tür Aksiyon
Boyut 7mb
Versiyon 2.43
Total installs 50,000,000
Güncelleme Tarihi Mayıs 7, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Aksiyon
3.8 ( 761 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Zombie Frontier 3: Sniper FPS Apk İndir, Google Play tarafından önerilen en iyi aksiyon ve zombi atış oyunlarından biridir! Bu FPS aksiyon oyununda bir keskin nişancı avcısı olarak bu atışta hayatta kalmanın tadını çıkarın ve öldürme.

Tehlikeli bir virüs, insanları yürüyen zombilere dönüştürdü, bu virüs bir zombi virüsü istilasına neden oldu ve insanlar ölüm tehlikesiyle karşı karşıya. Bu veba ve cehennem aksiyon oyunde kendinizi bir zombi avcı dönüştürün, sokaklarınızı savaş alanlarınız haline getirin ve atış oyunlarında sayısız zorlu seviyeden ilerleyin!


Zombie Frontier 3: Sniper FPS Apk İndir

Bu zombiler aksiyon FPS silah oyunları savaşında bir zombi vahiy dünyasının içinde kendinize meydan okuyun! Hayatta kalmak için savaşta bir kurtulan ve zombi kavga olarak silah tabanca shooter pompalı tüfek becerilerini eğitin: mühimmat ve silah cephanelik geliştirmek ve bu FPS zombi aksiyon kurtulan oyunu en iyi silahlar, tabanca ve tüfekler ile elit bir keskin nişancı avcı sı olarak zombi yüz!

Seçtiğiniz gibi bu aksiyon silah oyunu oyna ateş shooter, etmek ve zombileri öldür ve insan ırkını kurtar! Eğer hoşuna giderse atıcı FPS oyunlar, Zombie Frontier 3’ü seveceksiniz, zombi oyunları! Bu size en iyi atıcı FPS deneyimini sunuyor ve kurtulan zombi istila için hayatta frontier!

GERÇEKÇİ FPS AKSIYON SURVIVAL& ZOMBI NIŞANCı SILAH
Zombie Frontier 3: Sniper FPS Apk İndir ve counter saldırı ve aksiyon shooter keskin nişancı savaş alanı oyunlar, FPS RPG aksiyon ve korku oyunlarının hayranı olursanız, tamamen gerçekçi bir 3D dünyasında mükemmel grafikler sunar.
Ölümcül hedef karşı bir zombi avcı sı rolünü üstlenin ve bir keskin nişancı olarak ateş kurtulan etmek edin ve 120’den fazla istila seviye ile zafere giden yolu kullanın! Bir zombi boynuzu üzerindedir! Keskin nişancı shooter atıcı yeteneklerinizi son ayakta savaşı görevinde test edin ve ölü yürüyen canavarın vahiy hayatta kalın misyon! Elit askeri askerler den oluşan bir düşman komando mücadelesini yaşayacaksınız dövüş silah oyunları!

FARKLI ÖLÜ YÜRÜYEN HEDEF ZOMBI VE SALDıRı SILAHLAR
ZOMBIE FRONTIER 3, 3D FPS RPG yürüyüş zombiler vahiy yerleştirildi.
Savaşacakları 30’dan fazla pompalı tüfek tabanca farklı silah arasından seçim yapın dövüş. Bir MP5, AK47 veya güçlü bir el bombası veya bomba ve daha birçok av tüfeği ve pompalı tüfek düşmanlarını öldürmek! Cephe hattı mermiler savaş alanı yeterli silah veya mermi yok. Bu FPS keskin nişancı atış herhangi bir maliyetle kurtulan hayatta kalma!
Bu aksiyon ve öldürmek korku shooter RPG oyununda savaş alanı hayatta kalma şansınızı arttırmak için keskin nişancı cephaneliğinizin cephane ve silahlar yükseltin. Zombi vahiy kıyameti olmuş olabilir, ama savaşı bırakmak için bir sebep yok: Sen bir kurtulansın hayatta kalanlar!

SILAH NIŞANCı: ZOMBI SHOOTER OYUNLARı & SILAHLAR AKSIYON SAVAŞ
Strateji zombiler kurtulan nizi planlayın bu aksiyon oyununda. Ölü yürüyen canavar hücum saldırılarına hazırlanın. Bu aksiyonda FPS RPG keskin nişancı vahiy avcı olarak savaşın, saldırı ve vurun ve savaşın adrenalin hissedin. Etkileyici keskin nişancı cephaneliği ile bu gerçekçi birinci şahıs nişancısında shooter hayatta kalma nızı sağlamak için parmağınızı silahınızın tetikleyicisine tutun, nişan almak ve ateş edin: Ölümsüzlük ortadan kaldırılmalıdır! Bu savaşta her düşman komando ını yen yenmek! Bu atıcı komando oyuna katılın ve ölmeyen kavga veba karşı savaşan shooter bir kurtulan ve kahraman olun!

Zombie Frontier 3: Sniper FPS Apk İndir

Bu silahlar savaş aksiyon oyunu bir av tüfeği veya bir keskin nişancı alabilecek hedef, zombileri öldür ve dünyayı kurtarabileceksiniz. Savaş alanına git ateş etmek zombiler ve seni almadan önce onları öldür! Eğer zombiler oyunu seviyorsanız, Zombie Frontier 3 te savaş alanı bu zombi veba hayatta kalmak için dünyaya yardım edebileceksiniz.

Bu zombi oyun atış katılın! Zombi kıyametinde savaşın, en güçlü keskin nişancı olmak için bu hayatta kalma oyununda savaş stratejisini kullanın!

Bu cehennem oyunde zombi istila kaçacak hayatta kalanlar mısın yoksa ateş etmek mi edeceksiniz FPS silah oyunları?

Neler yeni ?

Bazı hatalar düzeltildi.


Hemen indir (7mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaFT Games

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.