Zombie Frontier 4 Apk İndir – Güncel Sürüm

Zombie Frontier 4 Apk İndir – Güncel Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher FT Games
Yayıncı FT Games
Tür Aksiyon
Boyut 7mb
Versiyon 1.3.5
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi Mayıs 7, 2022
MOD Bilgisi Sınır Cephanesi
Android Android Aksiyon
4.6 ( 397 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Zombie Frontier 4 Apk İndir, zombiler tarafından kıyamet sonrası bir dünyada geçen bir FPS oyunudur ve oyuncu, şehirde ortaya çıkan zombileri yenecek kişi olacaktır. Oyuncuların tanımlayabileceği bilgilerle farklı düşman türlerini kolayca bulacaksınız. Aynı zamanda, patronlar da dahil olmak üzere güçlü düşmanlarla yüzleşmek için çeşitli silahların kilidini açabilirsiniz. Gerçekten de bu, size birçok korkutucu ama aynı derecede heyecan verici yolculuklar getirecek bir oyundur.

Zombie Frontier 4 Apk ana etkinliğinin zaman çizelgesi, ilk zombilerin ortaya çıktığı 2027’de geçiyor. Oradan çok sayıda zombi hızla çoğaldı ve birçok kişinin enfekte olmasına neden oldu. Dünya kaos içinde ve hükümet Geri Dönüşüm adlı bir kampanya başlattı. Seviye, birçok zombi onu kovaladığında hemen ana karaktere geçer ve neyse ki terk edilmiş bir evin içine girebilir. Bu evde bir silah aldı ve sürekli ona doğru hareket eden kana susamış zombilere karşı hayatta kalmaya başladı.


Zombie Frontier 4 Apk İndir

Aldığı ilk silah bir tabancadır ve oyuncular bu oyunun atış mekaniğine alışacaktır. Spesifik olarak, bu oyun düşmanlar sürekli ortaya çıktığında raylı nişancı türünün özelliklerine sahiptir ve işiniz, bölümü en iyi şekilde tamamlamak için onları yok etmeye çalışmaktır. Zombie Frontier 4 Apk İndir oyuncular şehirde katılabilecekleri çeşitli görevler bulacaklar. Bu seviyelere katılabilmek için bazı silahlar satın alabileceksiniz. Aynı zamanda hareket faktörü konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak, önünüze çıkan düşmanları alt edeceksiniz. Ayrıca zombi sayısı her zaman sizden fazla olduğu için onları daha hızlı yenmek için zayıf noktalarını hedeflemeniz gerekecek.

Zombie Frontier 4, Zombie Frontier serisinin en son çıkan devam oyunudur. Birinci şahıs zombi vurma ve aksiyon savaş oyunudur. Sizi inanılmaz bir FPS nişancı çıkaran, kontrol arayüzü kolay bir oyundur. Oyuncular, mutasyona uğramış patronlarla savaşmak için silah üretebilir, planlar toplayabilir ve gerçek bir kıyamet deneyimleyebilir. Efsanevi 3D silahlarla zombileri öldür ve o ölümsüz uzuvlarının patlamasını izle. Patronlarla dövüşmeye ve kavga etmeye hazır ol! Hayatta kalmak için savaştığın bu silahlı nişancı zombi oyununda ustalaş. Zombileri öldürmek için savaş!

Zombiler oyunu ve aksiyon oyunlarında atış yapmayı sever misin? Keskin nisanci silahınla atış yaparak zombileri öldürmek ister misin? Silahını kap, zombileri öldürmek için atışını yap, savaşı kazan. Zombie Frontier 4 İndir

FPS zombi savaşında zombileri öldürmek için hazır mısın? FPS zombi oyunlarında keskin nisanci silahınla atışlar yaparak zombiler öldürmek ister misin? Silahını hazırla ve tetiği çek. Tabanca veya tüfek kullan, atışını yap. Bu silahlı FPS aksiyon oyununda en iyi zombi katilinin kim olduğunu öğrenmek için öldürme tablosunda zirveye yüksel. Atış yapıp bu FPS oyununda en çok zombiyi vur ve en iyi zombi tetikçisi ol!

FPS atıcı oyunları ile zombi kıyamet hayatta kalmak için savaş ve saldır. Ölmek istemiyorsan isabetli atışlar yap ve görevini tamamla, en iyi silah oyunlarından birinde hedeflerini tamamlayarak performansını ortaya koy! Hayatta kalmak için nişancılık becerilerini geliştir. Bir zombi sürüsü öldür, bu keskin nisanci ve korku dolu zombi öldürme istila oyunlarında hayatta kal!

Zombie Frontier 4: FPS Atış’ın özellikleri:

[Sonsuz Zombi Kıyamet Meydan Okuması]
Karanlıklarda saklanan zombilerle, zombi köpeklerle ve kafadan vurulduktan sonra bile ayağa kalkabilen dokunaçlı zombilerle karşılaşacaksın. Ayrıca Lickerlar, Roadblockerlar, Chargerlar ve diğer mutasyona uğramış zombiler de var. Tüm zombilerin ve en güçlü zombilerin çarpık kombinasyonu olan “Anne Solucan” da var. General Simmons ve diğer mutasyona uğramış zombilerle de karşılaşacaksın. Zombie Frontier 4 Apk İndir

[Silahlı Savaş Stratejisi]
Bu FPS nişancı hayatta kalma oyununda iyi atış yapmak için silahlarda ustalaş. Savaş için kendi atıcı oyunları taktiklerini seç: Keskin nisanci, tüfek, makineli tüfek, el bombaları veya saldırı tüfekleri. Her silahın benzersiz kullanım becerileri vardır. Tabanca ustalaşmayı ve zayıf yerlerini vurmayı seçebilir ve kurşun yağdırarak onları öldürebilirsin; ayrıca, ayrıca doldurup ateşleyebileceğin ve sana yaklaşan her şeyi havaya uçurabileceğin pompalı tüfek de seçebilirsin. Atışların ıskalamasın! Bunun yanı sıra belirli alanlarda kullanılabilecek el bombaları, keskin nisanci tüfekleri ve belirli taktikler için kullanılan diğer ağır silahlar da bulunmaktadır. Birinci şahıs atıcı savaş oyunumuzda ateş stratejini ve savaş becerilerini göster. Hayatta kalmak için nişancılık becerilerinle zombilerin işini bitir. Zombie Frontier 4 Apk İndir

[Savaş Alanı Deneyimi]
Karda, çöllerde ve mağaralardaki pusulardan kurtulmak için önüne çıkanı öldürmen gerekecek. Kendini bir gökdelenin tepesinde bulacaksın ve sadece keskin nisanci tüfeğin var. Zombileri bir köprünün ortasında saldırı tüfekleriyle öldürmen gerekecek. Etkinlik aşamalarında çok zorlanacaksın ve bazen diğer hayatta kalanlarla yarışacaksın. Keşfedilmeyi bekleyen hastaneler, adalar ve çok daha fazlası var.
Zombi nişancı oyunlarını sever misin? Bu FPS nişancı zombi öldürme ve hayatta kalma oyununda atış yapmak için tüfeklerini kullan. Öfkeni açığa çıkar ve vebalı zombilere tabanca veya tüfeklerinle ateş etmeye başla. Bu FPS atıcı oyunlarını tamamen ücretsizdir!

Kavgaya dal ve ateş etmeye başla! Bu zombi savaşı istilasından kaçacak mısın yoksa dünyayı kurtaracak en güçlü keskin nisanci mı olacaksın? Bu hayatta kalma savaş oyununda hayatta kalabilir misin? Savaşı kazanmak için bu aksiyon dolu zombi kıyamet oyununa hemen katıl!

Neler yeni ?

1. Yeni Genişleme-Storm of Darkness eklendi, yeni silahlar eklendi2. Savunma Aşamasına yeni aşamalar eklendi


Hemen indir (7mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaFT Games

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.